Ваш IP: 54.156.67.164

До уваги студентів, аспірантів та всіх зацікавлених! PDF Друк e-mail
Написав Administrator
П'ятниця, 18 липня 2014, 13:22

Департамент освіти і науки облдержадміністрації повідомляє,
що в рамках реалізації Програми розвитку малого і середнього підприємництва в місті Одесі на 2014-2015 роки, проводиться щорічний міський конкурс «Кращий бізнес-план серед молоді міста Одеси», спрямований на реалізацію заходів з розвитку та підтримки малого підприємництва в молодіжному середовищі.

Учасниками конкурсу можуть стати студенти та аспіранти віком від 18 до 35 років. Прийом матеріалів (заявка та бізнес-план, оформлений відповідно до вимог) триватиме до 15 серпня поточного року.

Міський конкурс «Кращий бізнес-план серед молоді місга Одеси» спрямований на реалізацію заходів з розвитку та підтримки малого підприємництва в молодіжному середовищі, підготовку кадрового резерву для діючих підприємств малого бізнесу та формування соціальної бази для зростання чисельності нових підприємницьких структур.

Учасниками Конкурсу є громадяни України віком від 18 до 35 років, студентська та аспірантська молодь, а також юридичні особи, діяльність яких спрямована на підтримку та розвиток молодіжного підприємництва.

Зарахування учасників Конкурсу здійснюється на підставі заповненої заявки та наданого бізнес-плану, оформленого відповідно до вимог.

Конкурс проводиться за номінаціями:
       1.
«Виробництво, сфера послуг і торгівля

промисловість;

будівництво;

готелі й ресторани;

- фінансова діяльність;

освіта;

охорона здоров'я та соціальна допомога; колективні, громадські та особисті послуги.

2. «Соціальний проект - покращення умов життєдіяльності особистості чи окремих соціальних груп; надання соціальних послуг.

Пропозиції для участі у Конкурсі надаються учасниками у вигляді заявки та відповідних матеріалів на адресу конкурсної комісії: 65026, м. Одеса, вул. Пушкінська, 6 не пізніше 15 серпня 2014 року.
З формою заявок (анкетою) можна ознайомитись у ВС ПВС ОНУ ім І.І. Мечнікова (Щепкіна 12, 41 каб) та  у Відділ промисловості та підприємництва департаменту економічного розвитку Одеської міської  ради (контактна особа Бабова Наталія Вікторівна, тел. 705-46-04)

Останнє оновлення на П'ятниця, 18 липня 2014, 14:01