Пошук вакансій та резюме


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні186
mod_vvisit_counterВчора207
mod_vvisit_counterНа цьому тижні393
mod_vvisit_counterМинулого тижня1684
mod_vvisit_counterУ цьому місяці5827
mod_vvisit_counterМинулого місяця6257
mod_vvisit_counterВсі263825

Зараз онлайн 1
Ваш IP: 54.242.115.55
,
Сьогодні: 2019-03-25 16:23


проект "Кращі з Укртелекомом" PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Середа, 02 вересня 2015, 13:26

                                                             До уваги студентів!
Публічне акціонерне товариство «Укртелеком» — одна з найбільших компаній України, яка надає повний спектр телекомунікаційних послуг в усіх регіонах країни.

Особливо сильні  позиції товариство має на ринку послуг доступу до мережі Інтернет та фіксованої телефонії. 

ПАТ «Укртелеком» створило найпотужнішу в Україні національну магістральну мережу передавання даних, побудовану на базі сучасної технології DWDM, яка дозволяє надавати споживачам сучасні телекомунікаційні послуги майже  в усіх населених пунктах України.

Залучення молодих фахівців – стратегічний пріоритет Компанії «Укртелеком». Зараз, як ніколи, компанії потрібні таланти, які мають відповідну кваліфікацію, сповнені творчих ідей та бажання професійного розвитку, а також здатні плідно працювати в команді для досягнення спільної мети.

 Запрошуємо познайомитись із можливостями для молодих фахівців в Укртелекомі:

Освітній проект

Навчальний курс у поєднанні з проектною роботою розширить знання учасників про специфіку телекомунікаційної сфери та загальні принципи управління. Протягом усього навчання студенти у командах працюватимуть над бізнес-кейсом та презентуватимуть свій результат. Найуспішніші учасники проекту зможуть пройти стажування в компанії, і згодом приєднатись до команди кращих.

Запрошуємо: студентів усіх спеціальностей

Тривалість навчання: 5 тижнів

Детальніше про проект

Стажування

Стажування у підрозділах компанії дають можливість молодим фахівцям спробувати свої сили у роботі в реальному бізнес-середовищі. Стажери працюють під керівництвом досвідчених наставників та виконують проектні завдання

Вакансії для стажерів з’являються періодично, тому, якщо ти:

- цілеспрямований, активний і здібний до навчання;

- навчаєшся на 3-5 курсі університету;

- бажаєш спробувати свої сили в сфері телекомунікацій.

Заповнюй анкету на стажування

Практики

Щорічні виробничі практики в компанії для студентів профільних вузів, з якими  тісно співпрацює Укртелеком, дозволяють ближче познайомитись з обраною професією та застосувати теоретичні знання на практиці.

Для того, щоб пройти практику в «Укртелеком», необхідно заповнити анкету. Представник Компанії зв’яжеться з Тобою для уточнення всіх деталей.
Приєднуйся до груп у соціальних мережах та слідкуй за анонсами:

Звертайся на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду у разі виникнення додаткових питань.

 У  вересні 2015 року проект «Кращі з Укртелекомом» стартує в регіонах

Мета проекту – освоєння студентами практичних знань у сфері телекомунікацій та реалізація власних ідей та потенціалу. Участь у проекті передбачає відвідування майстер-класів від фахівців компанії та проектну роботу в командах під керівництвом досвідчених кураторів. Фіналісти проекту мають можливість пройти стажування у підрозділах компанії та в перспективі продовжити кар’єру в ПАТ «Укртелеком». Пілотний проект був реалізований у березні-травні 2015 року в Києві. Ознайомитись з його перебігом можна в соціальній мережі ВКонтакте.

Для участі у відборі надсилайте заповнену анкету за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду з поміткою в темі «освітній проект».

Веб-сайт:    http://bit.ly/1voTCW0
Місцезнаходження:    
Киев, Украина

Початок - 15 вересня в 11:00

Закінчення -  30 листопада в 15:00

    Освітній проект «Кращі з Укртелекомом» - це унікальна можливість познайомитись ближче зі сферою телекомунікацій й діяльністю Компанії. Учасники отримають знання з маркетингу, проектного управління, основ фінансів, роботи в команді, ефективної презентації тощо.
    Також, це шанс для кожного реалізувати свій власний телекомунікаційний проект та потрапити на стажування до "Укртелекому"

 

Останнє оновлення на Середа, 02 вересня 2015, 14:40
 
Відділ сприяння працевлаштуванню випускників та студентів Одеського національного університету імені І.І.Мечникова
Всі права захищені © 2012
Cтворення сайту - Юлія Колмогорова