Ваш IP: 54.156.67.164
Сьогодні: 2017-09-21 19:44

Презентація в Одесі Програми стажування студентів на базі аналітичних центрів PDF Друк e-mail
Написав Administrator
Понеділок, 28 вересня 2015, 10:52

ПРОГРАМНА ІНІЦІАТИВА «ДЕМОКРАТИЧНА ПРАКТИКА»

ІНІЦІАТИВА З РОЗВИТКУ АНАЛІТИЧНИХ ЦЕНТРІВ УКРАЇНИ

КОНКУРС «СТАЖУВАННЯ СТУДЕНТІВ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ НА БАЗІ АНАЛІТИЧНИХ ЦЕНТРІВ»

Міжнародний фонд «Відродження» у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів (TTF) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні (SIDA) оголошують конкурс «СТАЖУВАННЯ СТУДЕНТІВ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ НА БАЗІ АНАЛІТИЧНИХ ЦЕНТРІВ» (далі – конкурс) в межах «Ініціативи з розвитку аналітичних центрів України»*[1] (далі – Ініціатива).

Метою Ініціативи є покращення якості та практик прийняття рішень органами влади через підвищення ролі та рівня довіри до аналітичних центрів.

Головними завданнями Ініціативи є:

• підвищення ролі, публічності та рівня довіри до аналітичних центрів в процесі прийняття державних рішень;
  • підтримка створення інституційно стабільних аналітичних центрів, здатних продукувати якісні дослідження та рекомендації, які в свою чергу, користуються попитом серед ключових стейкхолдерів.

Конкурс спрямовано на залучення випускників вищих навчальних закладів до роботи аналітичних центрів; популяризацію роботи аналітичних центрів та практики аналітичних досліджень серед випускників вищих навчальних закладів; залучення нового покоління аналітиків до роботи аналітичних центрів; популяризацію практики стажувань студентів на базі неурядових організацій.

Очікується, що за результатами конкурсу буде відібрано до 20 студентів, які проходитимуть стажування на базі аналітичних центрів грантоотримувачів «Ініціативи з розвитку аналітичних центрів України» (список аналітичних центрів та тематичні напрямки їхньої роботи див. у  Додатку 1).

Програма стажування включатиме навчальну програму, яка складатиметься з наступних компонентів:

- тренінгової програми з організаційного розвитку, менеджменту аналітичних центрів та аналізу політики;

короткотермінового навчального візиту до європейських аналітичних центрів

[1] Детальніше з Ініціативою можна ознайомитися за посиланням http://www.irf.ua/programs/democracy/support-think/

Увага!
 30 вересня о 12:00 в Одеському регіональному інституті державного управління НАДУ при Президентові України, в ауд. 315 (вул. Генуезька, 22) відбудеться презентація Програми стажування на базі аналітичних центрів України.

Запрошуються студенти, слухачі та аспіранти ВНЗ Одеси та області.

Міжнародний фонд «Відродження» у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів (TTF) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні (SIDA) проводять конкурс «СТАЖУВАННЯ СТУДЕНТІВ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ НА БАЗІ АНАЛІТИЧНИХ ЦЕНТРІВ» в межах «Ініціативи з розвитку аналітичних центрів України».

Презентацію в Одесі організує Всеукраїнська асоціація сприяння самоорганізації населення — один з восьми аналітичних центрів, на базі якого буде проводитися стажування.

Конкурс спрямовано на залучення випускників вищих навчальних закладів до роботи аналітичних центрів; популяризацію роботи аналітичних центрів та практики аналітичних досліджень серед випускників вищих навчальних закладів; залучення нового покоління аналітиків до роботи аналітичних центрів; популяризацію практики стажувань студентів на базі неурядових організацій.

Очікується, що за результатами конкурсу буде відібрано до 20 студентів, які проходитимуть стажування на базі аналітичних центрів (список аналітичних центрів та тематичні напрямки їхньої роботи).

Програма стажування включатиме навчальну програму, яка складатиметься з наступних компонентів:

• тренінгової програми з організаційного розвитку, менеджменту аналітичних центрів та аналізу політики;
  • короткотермінового навчального візиту до європейських аналітичних центрів.

Тривалість стажування: жовтень 2015 року – червень 2016 року.

Інтернам буде оплачуватися стипендія у розмірі   4 400 грн. (включно із податками).

Конкурсний відбір буде проходити у два етапи та здійснюватися Відбірковою конкурсною комісією до складу якої увійдуть представники  партнерських аналітичних центрів та адміністрації МФ «Відродження».

Організації, на базі яких буде проходити стажування:

1. Фонд «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва, м. Київ

2. Аналітичний центр DiXi Group, м. Київ

3. ГО «Європейський діалог», м. Львів

4. Всеукраїнська громадська організація “Асоціація сприяння самоорганізації населення”, м. Одеса

5. ГО «Європа без бар’єрів» , м. Київ

6. ГО «Агенція журналістики даних» (Texty), м. Київ

7. Аналітичний центр CEDOS, м. Київ

8. Громадська організація «Інститут світової політики», м. Київ

Обов’язки стажера:

-  виконувати обов’язки асистента аналітика а саме, обробку та пошук первинної інформації для аналітичних досліджень,  підготовку проектів аналітичних матеріалів тощо);

-  брати участь у підготовці та у заходах організації, на базі якої стажер буде проходити стажування;

-  організувати не менше одного публічного обговорення за тематичним напрямком стажування. Очікується, що обговорення має відбутися на базі ВНЗ, де навчається студент (формат та тематика обговорення будуть узгоджені додатково);

-  за результами самостійної роботи, здійсненої за час стажування, підготувати аналітичний документ.

Оголошення результатів конкурсу: не пізніше 19 жовтня.

Кінцевий термін подачі документів - 23 жовтня 2015 року за адресою  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .  Заявки надіслані пізніше вказаного терміну розглядатися не будуть.

Контактні особи від Ініціативи :

Детальні умови участі

Аплікаційна форма