Пошук вакансій та резюме


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні49
mod_vvisit_counterВчора418
mod_vvisit_counterНа цьому тижні1066
mod_vvisit_counterМинулого тижня2478
mod_vvisit_counterУ цьому місяці5871
mod_vvisit_counterМинулого місяця9333
mod_vvisit_counterВсі423090

Зараз онлайн 8
Ваш IP: 3.235.101.141
,
Сьогодні: 2020-10-21 02:12Шановні випускники!

     Незабаром ви закінчите навчання та отримаєте диплом про вищу освіту. Уже зараз, мабуть, перед вами виникає багато запитань щодо майбутнього працевлаштування. Випускники вищих навчальних закладів, яким присвоєно кваліфікацію фахівця з вищою освітою різних освітньо-кваліфікаційних рівнів педагогічного напрямку можуть укласти договір з відділом освіти (району, міста) для роботи в школі, терміном на 3 роки

    Випускники, які навчались за цільовим направленням (відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21.08.1992 р. № 408 «Про пільги для сільської молоді при прийомі до вищих навчальних закладів, удосконалення системи перепідготовки і підвищення кваліфікації кадрів») в обов'язковому порядку прибувають за місцем направлення і зобов'язані відпрацювати за призначенням не менше трьох років.
Враховуючи сучасні умови розвитку економіки України, в тому числі,значне зменшення державного сектору (від 0% до 30%, залежно від галузі економіки) керівництво вищих навчальних закладів, за умови відсутності запитів від державних підприємств, може сприяти працевлаштуванню випускників на підприємства, установи та організації інших форм власності, оскільки вони теж є платниками податків і вносять внесок у розвиток України.

    Також, випускники можуть звертатися до державної служби зайнятості за сприянням у працевлаштуванні. При цьому надавати довідку про самостійне працевлаштування не потрібно, оскільки, до Постанови Кабінету Міністрів України № 992 від 22.08.1996 р. («Про порядок працевлаштування випускників вищих навчальних закладів, підготовка яких здійснювалась за державним замовленням») внесено зміни Постановою Кабінету Міністрів України від 15 квітня 2015 р. № 216, де скасовано обов”язкове  направлення на роботу випускників що навчались за державним замовленням (крім випускників які мають спеціальності медичного профілю.

    Випускники, які направляються на роботу в навчальні заклади Міністерства освіти і науки України, мають право на одноразову адресну грошову допомогу (в розмірі 5-ти посадових окладів), згідно Наказу Міністерства  освіти і науки України «Про порядок надання одноразової адресної грошової допомоги деяким категоріям випускників вищих навчальних закладів». Цей порядок визначає механізм надання одноразової адресної грошової допомоги випускникам, що уклали договір не менш як три роки про роботу на посадах педагогічних працівників у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах.

 

Интересная статья? Поделись ей с другими:

 
Відділ сприяння працевлаштуванню випускників та студентів Одеського національного університету імені І.І.Мечникова
Всі права захищені © 2012
Cтворення сайту - Юлія Колмогорова