Пошук вакансій та резюме


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні129
mod_vvisit_counterВчора383
mod_vvisit_counterНа цьому тижні129
mod_vvisit_counterМинулого тижня2075
mod_vvisit_counterУ цьому місяці1500
mod_vvisit_counterМинулого місяця10020
mod_vvisit_counterВсі389098

Зараз онлайн 5
Ваш IP: 3.235.62.151
,
Сьогодні: 2020-07-05 09:22Відділ сприяння працевлаштуванню випускників та студентів

Одеського національного університету імені І.І.Мечникова

 

Головна мета діяльності Відділу – сприяння працевлаштуванню студентів та випускників університету їх підготовка до практичної діяльності, підтримання подальших зв’язків з випускниками університету та здійснення моніторингу їх кар'єри.

Сьогодні на ринку праці склалась непроста ситуація, пов'язана, зокрема, з нестабільністю у сфері підприємництва та нестачею робочих місць в бюджетних організаціях та підприємствах України. Державі потрібні активні, ініціативні, спеціалісти. А за існуючих умов - ще й конкурентоспроможні, які б змогли застосувати свої навички та знання, зуміти показати свої найкращі сторони потенційним роботодавцям.

За інформацією відділу працевлаштування, станом на 1 листопада 2011 року, випускники ОНУ імені І.І. Мечникова, які навчались на бюджетній основі за освітньо-кваліфікаційними рівнями «спеціаліст» та «магістр» працевлаштовані на 91 % (всього 773 особи). Переважна більшість з них працевлаштовані до державних установ. Вперше направлені та працевлаштовані наші випускники до організацій та установ недержавної форми власності. Більше 150 випускників направлені до середніх та середньо-спеціальних освітянських закладів Одещини та інших регіонів України. Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 26.09.2006 року № 1361 «Про надання одноразової адресної грошової допомоги деяким категоріям випускників вищих навчальних закладів» та наказу МОН, молоді та спорту України № 965 від 11.08.20011 року майже 100 з них отримали таку допомогу. Право на самостійне працевлаштування отримали 8 % випускників .

Зі студентами, які вступали за цільовими направленнями із відділів освіти, укладаються угоди, за якими відділи освіти зобов’язуються після закінчення навчання випускника забезпечити роботою в загальноосвітніх школах та середніх освітніх закладах

Интересная статья? Поделись ей с другими:


 
Відділ сприяння працевлаштуванню випускників та студентів Одеського національного університету імені І.І.Мечникова
Всі права захищені © 2012
Cтворення сайту - Юлія Колмогорова