Пошук вакансій та резюме


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні114
mod_vvisit_counterВчора250
mod_vvisit_counterНа цьому тижні716
mod_vvisit_counterМинулого тижня1558
mod_vvisit_counterУ цьому місяці2892
mod_vvisit_counterМинулого місяця6533
mod_vvisit_counterВсі237216

Зараз онлайн 3
Ваш IP: 54.82.79.137
,
Сьогодні: 2018-11-14 13:37


Корисні поради

 Шановні випускники!

    Завдання нашого відділу полягає у наданні допомоги в працевлаштуванні випускникам ОНУ імені І.І.Мечникова та студентам, які бажають працевлаштуватися під час навчання в університеті. З цією метою організовуються зустрічі та презентації роботодавців, збір інформації (резюме, анкет) випускників, збір інформації щодо вакантних робочих місць, надання консультацій та проведення тренінгів з питань працевлаштування. Ми завжди чекаємо на вас і раді допомогти.

    Проте, 90% успіху у пошуку роботи, залежить саме від ВАС. А тому:

• Поставте собі за мету знайти роботу для себе;

• Не чекайте поки вам запропонують роботу, шукайте самі;

• Не шукайте роботу тільки у вузькому проміжку своєї спеціальності чи спеціалізації, зверніть увагу на споріднені області, де також можна застосувати ваші знання та вміння;

• Часто випускники хочуть отримати роботу з високими заробітками і водночас з малими вимогами до себе;

• Часто критерієм відбору робочого місця є «недалеко від дому»;

• Потрібно тверезо оцінити себе, адекватно співставити вимоги, вигоди і недоліки вакансії з своїми знаннями, здібностями і досвідом;

• При першій невдачі не опускайте рук, вперто дотримуйтесь своєї цілі;

• Проаналізуйте свої недоліки і позбудьтеся їх;

• Правильно оформіть своє резюме, відповідно до потрібної вам вакансії;

• Підготуйтесь до співбесіди;

    Бажаємо успіху!

 image001Сайт про роботу

   Шановні відвідувачі! Проект Startjob.com.ua - спеціалізований сайт для працевлаштування студентів і молодих фахівців. На сайті українські компанії публікують актуальні вакансії для студентів з різних cпеціалізацій: журналістики, економіки, управління, логістики, маркетингу, реклами та ін. Тут ви знайдете вакансії для студентів і випускників з мінімальним досвідом  або без досвіду роботи, а також такі, що дають змогу об'єднати роботу та навчання з стажуванням. Робота для студента - це не тільки можливість стати фінансово незалежним, а й  накопичення необхідного досвіду.
     Статті та поради допоможуть правильно пройти інтерв'ю чи співбесіду. У "Календарі подій" є інформація про майбутні ярмарки, конкурси та інші заходи для студентів.
    Часто престижні компанії пропонують кілька варіантів для стажування. Однак, не потрібно очікувати, що така робота буде з високою заробітною платою. У престижних компаніях для випускників пропонується в основному  мінімальна заробітна плата
    Такі вакансії підходить як для випускників, так і для студентів, - вони дозволять  зробити перші кроки у створенні майбутньої кар'єри.

 

Додай резюме. Підписка

Ви навчаєтесь, і  хотіли б заробляти гроші? Або нещодавно закінчили середню школу і активно шукаєте цікаву, вигідну роботу за фахом? Наш сайт є місцем, де робота знаходить Вас! Саме тут Ви, можливо, зможете знайти роботу, про яку мріяли все життя. Є бажання працювати у шоу-бізнесі, спробувати себе в рекламі або пройти  випробувальний термін у великій компанії?! Немає нічого простіше! Сайт Startjob.com.ua - це робота для всіх і на будь-який смак. Навіть, якщо ви хочете працювати неповний робочий день. 
    
Можна підписатись на нові вакансії. Для підписки  потрібно зареєструватись на сайті StartJob.com.ua. Створення облікового запису дозволить Вам :

Детальніше...
 

  Кадрові вподобання роботодавців: чинники,
які впливаютьна прийом молодих спеціалістів на роботу

На що ж роботодавці у першу чергу звертають увагу, наймаючи на роботу нещодавніх випускників ВНЗ? Як зазначають самі роботодавці, ВНЗ, який закінчив молодий фахівець, аж ніяк не є першочерговим критерієм при прийомі на роботу.
"Сама по собі наявність диплому (нехай навіть найпрестижнішого ВНЗ) не стане перепусткою у команду - з іншого боку, безумовно, ми, за інших рівних умов, беремо до уваги і якість ВНЗ, в якому вчився кандидат на посаду, і місце ВНЗ у рейтингах, і середній бал диплому".

Найбільше компаній
насамперед звертають увагу на розумові навички претендентів
:

 - креативність,
- здатність аналізувати інформацію,
- системність мислення,
- здатність до самонавчання,
 - особистісні якості (стресостійкість, гнучкість, ініціативність, відповідальність, рівень розвитку      практичних навичок за фахом,
-  рівень розвитку загальних комунікативних навичок (спілкування, ведення переговорів, -розв'язання конфліктів, роботи в команді, роботи із клієнтом,
    Деякі компанії, вважають, дуже важливими такі фактори, як наявність додаткової освіти (тренінги, курси тощо,наявність досвіду роботи під час навчання у ВНЗ, а також - ВНЗ, який закінчив молодий спеціаліст.
Тобто претендент на ту чи іншу посаду має насамперед демонструвати загальні розумові здібності і фа
хові знання, а досвід роботи (особливо - не за фахом) і диплом при цьому стають другорядними.

Специфіка прийому на роботу

    Професійна підготовка претендента може перевірятися у бесіді з керівником відповідного підрозділу, у вирішенні практичних завдань. Також перевіряється успішність студента. Варто відмітити, що багато експертів говорили про те, що віддають перевагу випускникам, які мали на курсі не найкращий рейтинг, але перебували у "першій десятці", оскільки рейтинг №1 часом означає зайву амбіційність студента.
Детальніше...
 

hatka._image001
             

      Молодим спеціалістам, що працюватимуть у селі,
      першочергово надаватимуть кредити на житло


        У рамках оновленої та подовженої Державної        програми забезпечення молоді житлом на 2013—2017 роки, молоді спеціалісти, які їхатимуть працювати у сільську місцевість, зможуть першочергово отримати кредити на житло або індивідуальне будівництво. Про це УНН сказав Голова правління Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву Леонід  Рисухін.
    "Було запропоновано створити сприятливі умови для забезпечення житлом молодих спеціалістів, які направляються працювати у сільську місцевість, зокрема лікарів, педагогів та інших фахових спеціалістів. Передбачається, що буде вироблено певний механізм для пріоритетного надання таких кредитів цим молодим спеціалістам. Уряд акцентував особливу увагу на тому, що ця категорія повинна бути забезпечена житлом, а значить будуть визначатися механізми як саме це можна зробити, яке житло будувати. Можливо, це буде індивідуальне житло або кредит на будівництво власного будинку."- зазначив Л. Рисухін.
    Програмою передбачено залучення протягом 5 років з державного, місцевих та інших джерел коштів в сумі 5460 млн. гривень, що дозволить забезпечувати житлом в середньому до 3350 молодих громадян щорічно.
   Нагадаємо, експерти назвали механізм функціонування Програми забезпечення молоді житлом досконалим.
"Механізм програми є абсолютно досконалим. Взагалі сьогодні необхідно зробити усе можливе сьогодні, аби молодь була абсолютно повністю забезпечена житлом, щоб могли собі дозволити придбати або орендувати квартиру", - сказав заступник голови Комітету з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства та регіональної політики Ігор Лисов.

(За матеріалами   інтернет-видання)

 

 

Резюме – поради до написання


Знайомство потенційного роботодавця з Вами починається задовго до особистої співбесіди. Як правило, перша зустріч з співробітником підрозділу набору персоналу – це ваше резюме: аркуш паперу формату А4, де вказана найважливіша інформація про вашу освіту, досвід роботи та навички, ваша адреса та контактні телефони. Саме від якості наповнення резюме залежить, чи запросять вас на співбесіду, чи ні.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12НаступнаКінець »

Сторінка 1 з 2
Відділ сприяння працевлаштуванню випускників та студентів Одеського національного університету імені І.І.Мечникова
Всі права захищені © 2012
Cтворення сайту - Юлія Колмогорова