Ваш IP: 54.80.140.5
Сьогодні: 2017-09-20 04:16

image001Сайт про роботу

Шановні відвідувачі! Проект Startjob.com.ua - спеціалізований сайт для працевлаштування студентів і молодих фахівців. На сайті українські компанії публікують актуальні вакансії для студентів з різних cпеціалізацій: журналістики, економіки, управління, логістики, маркетингу, реклами та ін. Тут ви знайдете вакансії для студентів і випускників з мінімальним досвідом  або без досвіду роботи, а також такі, що дають змогу об'єднати роботу та навчання з стажуванням. Робота для студента - це не тільки можливість стати фінансово незалежним, а й  накопичення необхідного досвіду.
     Статті та поради допоможуть правильно пройти інтерв'ю чи співбесіду. У "Календарі подій" є інформація про майбутні ярмарки, конкурси та інші заходи для студентів.
    Часто престижні компанії пропонують кілька варіантів для стажування. Однак, не потрібно очікувати, що така робота буде з високою заробітною платою. У престижних компаніях для випускників пропонується в основному  мінімальна заробітна плата
    Такі вакансії підходить як для випускників, так і для студентів, - вони дозволять  зробити перші кроки у створенні майбутньої кар'єри.

Додай резюме. Підписка

Ви навчаєтесь, і  хотіли б заробляти гроші? Або нещодавно закінчили середню школу і активно шукаєте цікаву, вигідну роботу за фахом? Наш сайт є місцем, де робота знаходить Вас! Саме тут Ви, можливо, зможете знайти роботу, про яку мріяли все життя. Є бажання працювати у шоу-бізнесі, спробувати себе в рекламі або пройти  випробувальний термін у великій компанії?! Немає нічого простіше! Сайт Startjob.com.ua - це робота для всіх і на будь-який смак. Навіть, якщо ви хочете працювати неповний робочий день.

Можна підписатись на нові вакансії. Для підписки  потрібно зареєструватись на сайті StartJob.com.ua. Створення облікового запису дозволить Вам :

• ·         Додати своє резюме в базу даних резюме сайту StartJob.com.ua, де його    зможуть побачити сотні роботодавців;
  • ·         Налагодити  5 e-mail сповіщень про нові вакансії;
  • ·         Відіслати своє резюме декільком компаніям одночасно.

Можна заповнити форму реєстрації  або  просто авторизуватися, якщо у Вас вже є обліковий запис.

Також, на сайті є сторінка для роботодавців. Зайшовши на цю сторінку, роботодавець може скористатись інформацією:

- безкоштовної статистики;
- оглянути заявки від усіх кандидатів на одному сайті;
- створити безкоштовний профайл роботодавця;
- мати повний доступ до  резюме пошукачів.

БЕЗКОШТОВНО!!!

За допомогою кнопки «для перегляду завантажених вакансій» можна мати доступ до безкоштовної бази вакансій протягом 12 місяців.

Кнопка «гаряча вакансія» дає можливість пошуку вакансій за категоріями. Приклади категорій вакансій:

Торгівля/Логістика (52)

Будівництво/Ремонт (35)

IT/Служба підтримкики/Оператори (115)

Ресторан/Шоу-бізнес/Готель (70)

Офіс/Секретарі/Адміністратори (193)

Транспорт/Автосервіс (166)

Маркетинг/Реклама/PR (130)

Фінанси (161)

Дизайн/Поліграфія (5)

Медицина/Фармацевтика/Красота (7)

Переклади/Копірайт (3)

Работа за кордоном (3)

Юриспруденція (54)

ЗМІ/Журналістика (29)

Інше (188)

Всі вакансії(777)

Радимо скористатись послугами сайту, а також активніше займатись пошуком вакансій в інтернеті.
    За посиланням можна перейти на сторінку з таблицею адрес сайтів для пошуку роботи, що полегшить

сам пошук.