Пошук вакансій та резюме


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні186
mod_vvisit_counterВчора207
mod_vvisit_counterНа цьому тижні393
mod_vvisit_counterМинулого тижня1684
mod_vvisit_counterУ цьому місяці5827
mod_vvisit_counterМинулого місяця6257
mod_vvisit_counterВсі263825

Зараз онлайн 1
Ваш IP: 54.242.115.55
,
Сьогодні: 2019-03-25 16:28hatka._image001
             

      Молодим спеціалістам, що працюватимуть у селі,
      першочергово надаватимуть кредити на житло


        У рамках оновленої та подовженої Державної        програми забезпечення молоді житлом на 2013—2017 роки, молоді спеціалісти, які їхатимуть працювати у сільську місцевість, зможуть першочергово отримати кредити на житло або індивідуальне будівництво. Про це УНН сказав Голова правління Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву Леонід  Рисухін.
    "Було запропоновано створити сприятливі умови для забезпечення житлом молодих спеціалістів, які направляються працювати у сільську місцевість, зокрема лікарів, педагогів та інших фахових спеціалістів. Передбачається, що буде вироблено певний механізм для пріоритетного надання таких кредитів цим молодим спеціалістам. Уряд акцентував особливу увагу на тому, що ця категорія повинна бути забезпечена житлом, а значить будуть визначатися механізми як саме це можна зробити, яке житло будувати. Можливо, це буде індивідуальне житло або кредит на будівництво власного будинку."- зазначив Л. Рисухін.
    Програмою передбачено залучення протягом 5 років з державного, місцевих та інших джерел коштів в сумі 5460 млн. гривень, що дозволить забезпечувати житлом в середньому до 3350 молодих громадян щорічно.
   Нагадаємо, експерти назвали механізм функціонування Програми забезпечення молоді житлом досконалим.
"Механізм програми є абсолютно досконалим. Взагалі сьогодні необхідно зробити усе можливе сьогодні, аби молодь була абсолютно повністю забезпечена житлом, щоб могли собі дозволити придбати або орендувати квартиру", - сказав заступник голови Комітету з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства та регіональної політики Ігор Лисов.

(За матеріалами   інтернет-видання)

 

 
Відділ сприяння працевлаштуванню випускників та студентів Одеського національного університету імені І.І.Мечникова
Всі права захищені © 2012
Cтворення сайту - Юлія Колмогорова