Пошук вакансій та резюме


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні186
mod_vvisit_counterВчора207
mod_vvisit_counterНа цьому тижні393
mod_vvisit_counterМинулого тижня1684
mod_vvisit_counterУ цьому місяці5827
mod_vvisit_counterМинулого місяця6257
mod_vvisit_counterВсі263825

Зараз онлайн 1
Ваш IP: 54.242.115.55
,
Сьогодні: 2019-03-25 16:21ПОТРАПИТИ ДО АРМІЇ НЕЛЕГКО

 Катерина ЗЕЛЬМАН
    Причини, з яких наші хлопці не йдуть до війська, різні. Чинне законодавство передбачає для того аж 35 видів різноманітних відстрочок. Так не беруть на службу суджених та наркоманів, чинних депутатів та кандидатів (під час передвиборного процесу), голів місцевих адміністрацій, фермерів, медиків, які працюють на селі, та педагогів, які працюють у школі. Не піти до війська можна і "за сімейними обставинами" -- якщо хлопець вже одружений і має двох дітей, або дружина чекає другу дитину, якщо сам виховує дитину до 3 років, має дружину-інваліда чи дитину-інваліда.

Звільняють від армії і опікунів чи годувальників сім'ї. Та найчастіше не йдуть до війська через навчання у ВНЗ, ПТУ та школах, аспіранти, випускники ВНЗ, аспірантури, які скеровані на роботу до закладів НАН України (на весь період роботи), студенти духовних навчальних закладів. Також мають відстрочку ті, хто переселився з місць стихійного лиха (до 2 років). У разі ведення фермерського господарства (навіть з батьками) -- до 3 років з моменту отримання земельної ділянки.

Щоправда, керівництво Західного оперативного командування стверджує, що 53 тисячі непридатних до служби призовників -- насправді зовсім не багато. Згідно із підрахунками військових, порівняно з осіннім призовом кількість новобранців навіть збільшилася -- майже на 10%.

"Останнім часом наші хлопці охочіше йдуть в армію, -- вважає старший офіцер прес-центру ЗОК Дмитро Гоцуляк. -- Насамперед тому, що скоротили термін служби до року. А також тому, що покращилися умови самої служби. Наприклад, після прийняття присяги кожен військовослужбовець тепер щомісячно отримуватиме від 50 до 80 грн, а після звільнення -- вихідну допомогу у розмірі 8 посадових окладів".

 
Відділ сприяння працевлаштуванню випускників та студентів Одеського національного університету імені І.І.Мечникова
Всі права захищені © 2012
Cтворення сайту - Юлія Колмогорова