Ваш IP: 54.80.140.5
Сьогодні: 2017-09-20 04:16

Лондонська школа бізнесу і фінансів

На сьогоднішній день, за високого рівня конкуренції на міжнародному ринку праці , шукати « місце під сонцем » серед високооплачуваних , висококваліфікованих фахівців стає все важче .
    За таких умов міжнародного ринку , відома британська бізнес -школа London School of Business & Finance ( LSBF ) вийшла на ринок СНД з привабливою пропозицією . Програми LSBF включають всі рівні освіти , від МВА і Магістратури ( на кампусі в Великобританії та онлайн ) , до короткострокових онлайн програм ( на кампусі в Великобританії та онлайн ) .
                                            Широкий вибір програм LSBF має  наступні напрямки:
• Бізнес Адміністрування
• Менеджмент
• Маркетинг
• Фінанси
• Право
• Мода та Дизайн
• PR і Реклама
• Управління HR
• Інші
    Одними з найбільш популярних програм LSBF є короткострокові програми бізнес –школи, що мають свої плюси:
• Популярність і престиж британської бізнес -школи LSBF
• Визнання серед роботодавців
• Закордонний диплом, який підтверджує кваліфікацію
• Показник професійного розвитку людини , бажання розвивати професійні навички та самовдосконалюватися ( важливий фактор при прийомі у великі міжнародні корпорації !)
• Короткий термін навчання , доступна ціна (порівняно з МВА чи магістратури ) .
    Напрямок онлайн програм , як МВА / Магістратури / Бакалаврату так і короткострокових онлайн бізнес- програм , користується також незмінною популярністю в LSBF . Адже диплом , одержуваний студентами на виході , нічим не відрізняється від диплома очної форми навчання . При цьому навчання може вестися без відриву від робочого місця. Саме з цієї причини , у бізнес –школі  LSBF є достатня кількість корпоративних клієнтів, які купують онлайн -тренінги для своїх співробітників з метою підвищення кваліфікації останніх.
                                          Ключові рівні програм , які пропонує бізнес -школа LSBF :
• MBA і магістра ( на кампусі і онлайн )
• Бакалаврат ( на кампусі і онлайн )
Foundation ( на кампусі)
Професійні кваліфікації : ACCA , CIMA , CIM , CFA , ( на кампусі і онлайн )
Короткострокові бізнес- програми ( на кампусі і онлайн )
Вартість програм LSBF варіюється від £ 750 до £ 23500 за програму .
     Щоб отримати більше інформації про умови вступу , вартості , дати початку навчання та ін., звертайтесь у відділ сприяння працевлаштуванню студентів та випускників.