Ваш IP: 54.198.210.67
Сьогодні: 2017-11-20 07:49

Відбувся Ярмарок вакансій

16 квітня у нашому  університеті відбувся 6-й ярмарок вакансій «День карєри». Ярмарок відвідали студенти, які зацікавлені в працевлаштуванні для тимчасового заробітку, випускники – майбутні  молоді фахівці, що знаходяться в активному пошуку постійної роботи і всі бажаючі. Нашим Відділом сприяння працевлаштуванню студентів та випускників, було представлено багато актуальних вакансій з інтернет-ресурсів з різних cпеціалізацій: журналістики, економіки, управління, логістики, маркетингу, комп”ютерних технологій, мовного напрямку, реклами та ін.
   Ярмарок вакансый Були представлені вакансії для студентів і випускників з мінімальним досвідом  або без досвіду роботи, а також такі, що дають змогу об"єднати роботу та навчання зі стажуванням. Адже, необхідний досвід роботи можна отримати, проходячи стажування чи поєднуючи навчання та роботу (звичайно, якщо це не шкодить засвоєнню університетської програми).
     Хочеться нагадати, що не потрібно очікувати від першого робочого місця відразу високої заробітної плати. Часто, престижні компанії пропонують мінімальну заробітну плату, і саме такі вакансії підходять як для випускників, так і для студентів, адже вони дозволяють зробити перші кроки у створенні майбутньої кар”єри.
    Учасниками ярмарку були наші постійні партнери-роботодавці, а також
Одеський міський центр зайнятості,  який завжди приходить на поміч бажаючим  знайти роботу (ОЦЗ було представлено більше 200 вакансій).
    Під час роботи Ярмарку  проводилось соціологічне опитування пошукачів вакансій працівниками Центру Патріотичного виховання молоді міста Одеси. А також,
були запрошені представники засобів масової інформації.
 IMG_5658 IMG_5648IMG_5654    Наші гості:

• Одеський міський центр зайнятості(www.dcz.gov.ua ),

• «Бaварський Дім Одеса» (bayernhaus.od.ua ),

• торгова мережа «Сільпо» (www.silpo.ua ),

• учбово-методичний центр «Діалог» (www.dialog-english.com.ua),

• Одеський мовний центр «Оксфордський центр»(www.oxford.odessa.ua),

• Учбовий центр «Люстдорф» (www.lustdorfweb.com.ua

• «ФінБАНК» (www.finbank.ua ),

• Одеський профліцей технології та дизайну (www.nlicey.com.ua),

• Інтертелеком (www.intertelecom.ua),

• ПРАТ «Фідем Лайф» (www.fidem.ua),

• «Netpeak» Студія інтернет-маркетінга (netpeak.ua),

• ПРАТ «Філіп Морріс Україна» (www.pmi.com),

• Агенство МАСТЕР (www.wat.com.ua),

• представники навчальних закладів (школи, гімназії, технікуми м. Одеси  та області).