Ваш IP: 54.156.67.164
Сьогодні: 2017-09-21 19:50

До уваги студентів

Ericsson оголосив про конкурс для студентів
Ericsson
Innovation Awards 2015:
 «Майбутнє освіти»

· Ericsson запустив глобальний конкурс інновацій для студентів;
· Головна тема 2015 року – «Майбутнє освіти»;
· Освіта – пріоритетна сфера у розвитку технологій, що з'єднують суспільство;
· Фіналісти та півфіналісти отримають можливість пройти співбесіду на проходження практики або отримання постійного місця роботи в Ericsson.

Компанія Ericsson (NASDAQ:ERIC) оголосила про старт шостого щорічного конкурсу Ericsson Innovation Awards, до участі в якому запрошуються студенти з усього світу. Тема конкурсу в 2015 році – «Майбутнє освіти».
    В конкурсі можуть брати участь команди з 2-4 студентів. Організатори рекомендують об'єднуватись в одній команді студентам технологічних спеціальностей зі студентами бізнес-факультетів.
    Команда-переможець отримає приз у 25 тисяч євро; за друге місце учасники отримають 10 тисяч євро, за третє – 5 тисяч євро. Всі півфіналісти та фіналісти зможуть пройти співбесіду на отримання позиції практиканта або постійне місце роботи в Ericsson.
    Ericsson готові інвестувати у талановитих і мотивованих студентів, а також зацікавлені у розвитку освіти майбутнього. На думку компанії, участь в цьому конкурсі дасть можливість студентам стати головною рушійною силою фундаментальних змін в суспільстві.
    Для участі в конкурсі необхідно надати до 3 грудня 2014 року:
·         Короткий відеоролик з описом розв'язуваної проблеми і суттю інновації або винаходу;
·         Документ, що описує інновацію та принцип її роботи;
·         Опис бізнес-проекту (приблизна вартість виробництва рішення та його потенційні споживачі);
·         Опис команди та мотиваційні виступи учасників.
    Всі права на подані в рамках конкурсу винаходи, залишаться у їх власників. Компанія лише залишає за собою право тестувати проект і демонструвати його широкій публіці.

Подати заявку на участь у конкурсі можна на сайті www.ericsson.com/innovationawards