Ваш IP: 54.167.253.186
Сьогодні: 2017-11-18 21:32

Екскурсійні програми ПриватБанку

Щорічно ПриватБанк проводить для студентів екскурсійні програми до офісу регіонального представництва ПриватБанку. В процесі таких екскурсій, молодь знайомиться з діяльністю банку в режимі реального часу, показуються  умови праці, функції та завдання які виконуються. Екскурсанти знайомляться з продуктами та послугами банку.
    Свідоме ставлення до вибору професії - це вмотивована діяльність студентської молоді, спрямована на ознайомлення зі змістом професії, а також знайомство з потенційним роботодавцем для подальшого успішного працевлаштування.
    Значна увага приділяється питанню кар"єри, адже головна мета банку - надати можливіть молодим фахівцям зробити свідомий вибір місця роботи, розпочати свою кар"єру в ПриватБанку.      Також, це нагода показати молоді, як працює банківська система, створюються інноваційні продукти.

Отже, з 23 по 27 листопада, студенти 4-6 курсів (денної та заочної форми навчання)
запрошуються на екскурсію до офісу регіонального представництва ПриватБанку.
Час проведення екскурсій: 10.00-12.00 та 15.00-17.00.
Адреса: Одеса, вул. Успенська, 22а