mod_vvisit_counterВсі192056

Ваш IP: 54.226.41.91
Сьогодні: 2018-01-23 07:58

новий інтернет-ресурс міжнародних вакансій

До уваги студентів, випускників та всіх бажаючих!

На нашому сайті в розділі "Вакансії - Інтернет вакансії - Всеукраїнські та міжнародні сайти пошуку роботи " з"явився новий інтернет-ресурс вакансій. Neuvoo.com.ua - це онлайн ресурс для пошуку роботи, який безкоштовно збирає вакансії з сайтів пошуку роботи, рекрутингових агентств і бірж праці. Neuvoo індексує та збирає на одному порталі 100% вакансій країни і надає до цієї бази безкоштовний доступ фахівцям, випускникам навчальних закладів та всім хто шукає роботу.
    Сервіс працює в 37 країнах світу. В Україні налічує понад 400 000 вакансій і ця цифра з кожним днем ​​зростає, адже збираються всі пропозиції від роботодавців, які доступні в інтернеті
Організації
, з якими співпрацює сайт:
· London School of Business and Management
· London Metropolitan University