Ваш IP: 54.156.67.164
Сьогодні: 2017-09-21 19:49

Програма обміну для студентів вищих навчальних закладів (UGRAD) 2016-2017

12274745_10153339234526936_7512209782497538468_n

Уряд Сполучених Штатів Америки та організація World Learning мають за честь оголосити про початок конкурсу на участь у Програмі обміну для студентів вищих навчальних закладів (Global UGRAD Exchange Program) у 2016-2017 навчальному році.
    Учасники будуть обиратися за такими критеріями, як академічна успішність, лідерський потенціал, знання письмової та розмовної англійської мови й готовність учасника перебувати у США як студент/студентка за програмою обміну.
    Учасники програми навчатимуться в Сполучених Штатах протягом одного семестру без отримання ступеня за будь-якими спеціальностями.

Програма обміну для студентів вищих навчальних закладів (Global UGRAD)

Програма обміну для студентів вищих навчальних закладів (Global UGRAD) -  це  програма культурного обміну, яка здійснюється Бюро у справах освіти та культури Державного департаменту США та підтримується народом Сполучених Штатів Америки. Ця міжнародна освітня й культурна програма обміну підтримує талановитих іноземних студентів, надає можливість майбутнім лідерам навчатися у США з метою поглиблення знань та вивчення культури і традицій Сполучених Штатів Америки. Програма для студентів вищих навчальних закладів (Global UGRAD) спільно здійснюється Бюро у справах освіти та культури Державного департаменту США, Посольством США в Україні та організацією World Learning.

Бюро у справах освіти та культури Державного департаменту США прагне до того, щоб його зусилля відображали розмаїття американського суспільства та суспільств за кордоном. Бюро заохочує до участі в усіх своїх грантових програмах та інших заходах людей з усього світу і пропонує можливості, відкриті для всіх, незалежно від раси, кольору шкіри, національного походження, статі, віку, релігії, географічного розташування, соціально-економічного статусу, фізичного стану, сексуальної орієнтації або гендерної ідентичності. Бюро дотримується принципів справедливості, рівності й інклюзивності.

Фінансове забезпечення

Програма обміну студентів вищих навчальних закладів Global UGRAD передбачає таке фінансове забезпечення: оплату проїзду учасників програми до/зі США, навчання в американському університеті, проживання й харчування, медичне страхування, необхідні підручники та щомісячну стипендію.
Докладніше: http://goo.gl/Pm8hkw