Ваш IP: 54.198.108.19
Сьогодні: 2017-11-18 12:10

програми та стажування для студентів

Партнерство в програмі ЄС та Східного партнерства «Культура і креативність»

Програма «Культура і креативність» оголошує набір 50 культурних лідерів у кожній із 6 країн регіону для участі в програмі культурного лідерства.

Програма повністю безкоштовна та фокусується на розвитку компетенцій менеджерів, які працюють в архівах, музеях, галереях і бібліотеках, у сферах реклами, архітектури, образотворчого мистецтва, аудіовізуальної галузі, ремесел, дизайну, моди, кіно, індустрії ігор, в організації фестивалів, у програмах збереження культурної спадщини, у сферах інформаційних технологій, музики, театрального мистецтва, фотографії, видавничої діяльності, радіо і телебачення в державному, приватному і громадському секторах.
    Приєднавшись до програми та відвідавши першу зустріч, ви зможете:
– познайомитися з провідними фахівцями культурної та креативної індустрій ЄС;
– дізнатися більше про умови програми культурного лідерства;
– обрати семінари та тренінги, які ви хотіли б відвідати в межах Програми протягом наступних 18 місяців.
   Як культурний лідер ви зможете сформувати програму навчання потреби відповідно до своїх потреб. Кожен семінар об’єднує роботу міжнародних та національних експертів. Після завершення індивідуальної програми ви отримаєте сертифікат.
    Теми семінарів охоплюють такі питання, як адвокатування, пошук фінансування, маркетинг у сфері мистецтва, розвиток аудиторій, фінансові навички та багато іншого.
    Програма обере 50 лідерів, які повинні будуть виконати такі умови:
– опублікувати оригінальну статтю або дослідження на сайті Програми;
– приєднатися до робочої групи, яка працюватиме над однією з тем менеджменту в сфері культури;
– відвідати не менше двох семінарів;
– підтримати інформаційну кампанію «Культура має значення».
    Для реєстрації надішліть електронного листа до 15 січня з підтвердженням можливості відвідати семінар культурного лідерства в січні/лютому, а також розкажіть нам, чому ви зацікавлені взяти участь у програмі (обсягом до 200 слів), та додайте своє резюме.
Дедлайн подачі заявки
  Веб-посилання

Організатор  Програма «Культура і креативність»

«Доступ до правди» запрошує на стажування студентів-журналістів, політологів та соціологів.
    Успішні кандидати приєднаються до команди порталу «Доступ до правди» та матимуть можливість отримати практичні навички обробки інформаційних запитів та написати своє власне журналістське розслідування.
    Зокрема стажування передбачає: надсилання запитів на публічну інформацію, опрацювання відповідей від розпорядників, аналітична робота та підготовка матеріалів для подальшої їх публікації у провідних медіа .
    Стажери будуть працювати на безоплатній основі.

Тривалість: 1-3 місяці

Веб-посилання https://dostup.pravda.com.ua/