Ваш IP: 54.198.108.19

Презентація компаній

17 травня в гостях в ОНУ ім. І.І. Мечнікова побувала  компанія

«Міжнародні Авіалінії України»

компанія презентувала вакансії бортпровідника студентам та випускникам нашого вузу

«Міжнародні Авіалінії України» - це провідна українська компанія, заснована у 1992 році. 100% акцій МАУ знаходяться у приватній власності. Основною діяльністю “Міжнародних Авіаліній України” є пасажирські та вантажні перевезення.
    Компанія проводить конкурс для всіх бажаючих – і для дівчат і для хлопців на  вакансію бортпровідника. Ця пропозиція більше буде цікава для студентів останніх курсів та випускників (тобто людина не зможе одночасно навчатися на стаціонарі та бути працевлаштованою в компанії). Одна з основних умов для конкурсанта - знання англійської мови, адже професія бортпровідника пов’язана із спілкуванням з пасажирами  різних країн. Знання додаткової іноземної мови підвищує шанси кандидата.
    Представники компанії розповіли студентам про умови роботи, соцпакет, відповіли на багото запитань. Особливе пожвавлення в аудиторії викликало сповіщення про розмір заробітної плати - від 12 тис грв.

MAU_2MAU_5MAU_1

Ця вакансія не вимагає досвіду роботи. Кого зацікавила дана пропозиція - запрошуємо зайти на сайт компанії та відправити заявки на адресу:

В резюме
 обов"язково вказати рівень володіння іноземними мовами, свій вік, ріст, вагу. Також, в резюме має бути фото. Для хлопців обов’язковим є військовий квиток, приписне. Працювати необхідно в Києві.

Вимоги до кандидатів:

• вища освіта (обов"язковий диплом  бакалавра, спеціаліста чи магістра);
  • вільне солодіння українською, російською, англійською мовами (вагомим плюсом буде володіння - китайською);
  • дисциплінованість, зібраність, оперативність в работі, комунікабельність, стійкість до стресів.

Детальна інформація є також на нашій сторінці в Фейсбуці