Ваш IP: 54.198.108.19
Сьогодні: 2017-11-18 12:12

Цікава пропозиція для юристів

Координаційний центр з надання правової допомоги
Міністерства юстиції України

оголошує конкурс з відбору кандидатів на посади начальників
та/або заступників начальників бюро правової допомоги,

що розпочнуть діяльність з 1 вересня 2016 року в усіх регіонах України.

Якщо Ви маєте вищу юридичну освіту не нижче першого (бакалаврського) рівня,
вільно володієте українською мовою та маєте бажання приєднатися до команди системи
безоплатної правової допомоги в Україні – спробуйте свої сили!

У Одеській області бюро будуть утворені у: Ананьївському, Балтському, Березівському, Білгород-Дністровському, Біляївському, Болградському, Великомихайлівському, Іванівському, Кілійському, Кодимському, Комінтернівському, Красноокнянському, Любашівському, Миколаївському, Овідіопольському, Ренійському, Савранському, Саратському, Тарутинському, Татарбунарському, Теплодарському, Фрунзівському, Ширяївському районах та у містах Чорноморськ, Южне.

Вимоги до претендентів:

- вища юридична освіта не нижче першого (бакалаврського) рівня вищої освіти;
- вільне володіння українською мовою;
- доброчесність, толерантність;
- спроможність до усної та письмової ефективної комунікації;
- аналітичне мислення, спроможність швидко орієнтуватися і шукати необхідну інформацію;
- рівень досвідченого користувача персонального комп’ютера;
- стресостійкість.
   Підтверджений досвід волонтерської діяльності/участі у діяльності громадських організаціях/ініціативних групах, які надають допомогу вразливим суспільним групам, є перевагою.
     Середній рівень місячної заробітної плати – від 3 500 грн.

Із завданнями бюро правової допомоги можна ознайомитися тут (Типове положення про бюро правової допомоги).

Для участі у конкурсі претендентам необхідно:

1) до 18 години 00 хвилин 31 травня 2016 року заповнити заявку на веб-сайті www.legalaid-jobs.in.ua.             Надіслані в інший спосіб та/або з порушенням встановленого строку заявки не розглядаються;
2) до 00 годин 00 хвилин 17 червня 2016 року пройти курс дистанційного навчання «Вступ до системи           надання безоплатної  правової допомоги» (далі – дистанційний курс). Зареєструватися на         дистанційному курсі зможуть ті претенденти, які отримають запрошення Координаційного центру з надання правової допомоги, надіслане на адресу електронної пошти, вказану в заявці. Проходження претендентами дистанційного курсу завершується о 00 годин 00 хвилин 17 червня
2016 року
.

Претенденти, які відповідають встановленим вимогам та пройшли дистанційний курс, будуть запрошені на інтерв’ю шляхом надсилання регіональними центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги повідомлення на адреси електронної пошти, вказані претендентами в заявках. Інтерв’ювання розпочнеться 30 червня 2016 року. Для проходження інтерв’ю необхідно буде прибути до приміщення відповідного регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та пред’явити паспорт громадянина України.

Прийняття на роботу здійснюватиметься директорами відповідних регіональних центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги відповідно до законодавства про працю України в межах повноважень та в порядку, що визначені Положенням про центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги, затвердженим наказом Міністерства юстиції України від 10 березня 2015 р. № 329/5, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10 березня 2015 р. за № 266/26711.

Методологічна підтримка проведення конкурсу здійснюється українсько-канадським проектом «Доступна та якісна правова допомога в Україні», що реалізується Канадським бюро міжнародної освіти і фінансується Міністерством закордонних справ, торгівлі та розвитку Канади.

Дізнатися більше про вимоги до претендентів, строки проведення, умови участі в конкурсі та
заповнити заявку на участь у ньому можна на веб-сайті: www.legalaid-jobs.in.ua

Заявки претендентів приймаються до 31 травня 2016 року.

Додаткова інформація за телефоном: (048) 726-14-45.

Запрошуємо до участі у конкурсі!