Ваш IP: 54.198.108.19

для юристів

До уваги юристів 3-6 курсів

Юридична фірма Саєнко Харенко проводить набір в літню школу,
що буде проводитись з 04.07.16 по 15.07.16 р.

Літняя школа – це унікальна можливість познайомитьсь з роботою юридичної фірми  Sayenko Kharenko, отримати новий досвід та знання, завести нових друзів, а також, у випадку успішного прохождения Innovative SK Summer School, отримати запрошення на стажировку в цю фірму.
    Відбір кандидатів буде проводитись за мотиваційними листами. Чекаємо на листи від студентів 3-6 курсів з активною життєвою позицією.
    В мотиваційному листі необхідно відповісти на два питання (на англійськвй мові) - до 22 травня.

1. Юридичний ринок «перенасичений» кадрами. Чому ви вважаєте, що ми повинні вибрати саме вас?

2. Інтереси якої особи ви б ніколи не представляли, і що могло б змінити вашу позицію?

Детальну інформацію про Innovative SK Summer School можна отримати на корпоративному сайті
за адресою:

1_SK_Summer_School