Ваш IP: 54.198.108.19

ukrtelecom

Запрошує студентів,
що
 бажають розвиватися в телекомунікаційній сфері,
відвідати захід, де можна дізнатися про кар'єрні можливості для молодих фахівців
 (практики, стажування, освітній проект«Кращі з Укртелекомом»)

На зустрічі студенти зможуть більш детально дізнатися про кар'єрні можливості для молодих фахівців, які щорічно реалізуються в компанії Укртелеком. Для учасників підготовлено насичену програму дня: захоплюючий квест по місту та інші приємні сюрпризи.
    Зустріч відбудеться
адресою: вул. Коблевська, 39.

Участь безкоштовна. Контактна особа з питань участі - Богданова Тетяна, тел. 099 483 82 47Студенти можуть самостійно зареєструватися, заповнивши форму за посиланням.