Ваш IP: 54.156.67.164
Сьогодні: 2017-09-21 19:50

11 Ярмарок вакансій ОНУ ім. І.І. Мечнікова

16 листопада 2016 року в нашому університеті відбувся
Ярмарок вакансій для випускників та студентів вузу

На Ярмарку студенти та випускники ознайомилися з вакансіями, представленими нашим відділом сприяння працевлаштуванню випускників та студентів ОНУ, а також вакансіями Одеського міського Центру зайнятості (вакансії можна знайти на сайтах www.dcz.gov.ua, www.trud.gov.ua). Працівники Центру зайнятості проводили тестування на професійне скерування, для всіх бажаючих. Всього на Ярмарку було близько 30 компаній потенційних роботодавців (серед них 10, що були нашими гостями вперше - список нижче). А представники київської компанії stud-point провели  тренінг для студентів-пошукачів роботи. На тренінгу були присутні студенти нашогу вузу та Юрдичної академії.

Stud-point - Центр кар"єрного розвитку молоді (м. Київ)
Агенція «Volan-Sea» - кадрова агенція
Група компаній "Антра" - туризм, освіта закордоном, ІТ-     напрямок
"Пласке-Plaske" - туризм, подорожі, перевезення, бізнес-     проекти
"Союз-Д" - торгівельна, дистриб"ютерська компанія
"Danica Crewing Senices" - крюінгова агенція
"Вега-телеком" - телекомунікації
 "Поліглот" - школа іноземних мов (м.Чорноморськ)
"Альфа-тур сервіс"- туристична компанія
"Альфа-юг сервіс" -  продажі, реалізація проектів

З більш детальною інформацією про  ці компанії можна ознайомитись на сторінках нашого сайту (розділ «Партнери»
 А також, можна  «заглянути в гості» на сайти цих організацій і безпосередньо зв»язатись з можливимим роботодавцями.