Ваш IP: 54.167.18.170
Сьогодні: 2018-11-16 14:19

стажування для студентів ЕПФ

Студенти ЕПФ запрошуються для проходження стажування

Головне  територіальне управління юстиції в Одеській області запрошує молодь для проходження стажування в структурних підрозділах управління юстиції.
    Особам, які виявили бажання пройти стажування, необхідно на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України перейти до розділу "Онлайн сервіси", далі обрати категорію "Соціальний ліфт" та перейти до розділу "Стажування". У зазначеному розділі необхідно заповнити анкету стажиста. Після внесення даних анкету необхідно відправити, натиснувши посилання "Відправити".

Контакти: Одеса, вул. Б. Хмельницького, тел: 705-18-00
Заповнити анкету стажиста можна за посиланням: