Ваш IP: 54.80.140.5
Сьогодні: 2017-09-20 04:12

вакансії та стажування для студентів ЕПФ

Студенти та випускники ЕПФ запрошуються на стажування та роботу

(м. Чорноморськ)

Наразі, в Чорноморському міському відділі державної виконавчої служби Головного териториального управління юстиції  в Одеській області є вакансії спеціалістів та державних виконавців Відділу. Студентів та випускників ЕПФ нашого університету запрошують для проходження стажування та на роботу.
    Інформація про оголошення конкурсу, перелік вакантних посад розміщується на офіційних веб-сайтах Національного агенства України з питань державної служби у рубриці "Вакансії державної служби" та Головного територіального управління юстиції в Одеській області у рубриці "Вакансії".

Контакти: Одеська обл., м. Чорноморськ, вул. В.Шума, 21,
тел: (04868) 4-08-96