mod_vvisit_counterВсі209347

День відкритих дверей ОНУ імені І.І. Мечнікова
в  Придунайських
 районах Одеської області

17.1Вже стало доброю традицією  в роботі нашого відділу проведення в середніх навчальних закладах профорієнтаційних Днів відкритих дверей університету.
В рамках таких заходів проходять зустрічі викладачів та студентів з учнями  старших класів шкіл районів, які є потенційними абітурієнтами.
    В період  з 15 до 17 травня такий виїзд відбувся в південні регіони Одещини - Саратський, Татарбунарський, Ізмаїльський та Кілійський райони. Всі зустрічі відбулися завдяки зусиллям оргкомітету  разом керівництвом районних відділів освіти та директорів навчальних закладів, працівниками  центрів зайнятості.

19.21    Представники приймальної комісії надали повну інформацію щодо особливостей вступної компанії 2017-2018 н.р. А представники навчальних підрозділів ( декани, заступники деканів, викладачі, студенти) розповіли учням про наш університет, про його історію та традиції, про різні спеціалізації на факультетах вузу. А також, про цікаве студентське життя, про різні можливості проявити себе не тільки в навчанні та науці, а й громадській, спортивно-оздоровчій та культурно-виховній діяльності.
    Паралельно з інформативним блоком викладачами та студентами ОНУ був проведений концерт,  а також  вікторина для школярів  з врученням призів з логотипом нашого університету.

Такі зустрічі дуже інформативні, дають можливість старшокласникам, а завтра потенційним студентам, зробити правильний вибір при вступі до вузу, обрати  більш вузьку спеціалізацію та отримати більш чіткі уявлення про студентське життя в ОНУ.
    Бажаємо нашим майбутнім абітурієнтам зробити правильний вибір. А вступ до ОНУ – це правильний вибір!

Фото з поїздки: http://depwork.onu.edu.ua/phoca/category/14-2017-02-17-09-22-07.html?start=80
ідео з поїздки (відео самого заходу та відео "вражень учасників виїзду"-
викладачів та студентів): http://depwork.onu.edu.ua/video-.html