Ваш IP: 54.198.210.67
Сьогодні: 2017-11-20 07:54

до уваги журналістів!

Компанія "Алекс-груп" оголошує відбір на вакансію журналіста,
який буде займатися пошуком та написанням інформації за
різними темами.

Вимоги:
вища освіта (бажано журналістика); розглаядаємо студентів/випускників; вміння працювати в режимі обмеженого часу та багатозадачності; вміння логічно викладати свої думки у письмовій формі; вільне володіння українською та російською мовами (письмово та усно); ініціативність, комунікабельність, стресостійкість, високий рівень самоорганізації.

Основні обов'язки:

відстеження виникнення оперативної інформації за цікавими темами; своєчасна підготовка до публікації текстових інформаційних повідомлень; підготовка власних матеріалів для публікації для веб-сайтах інформаційного агентства у визначені терміни та відповідної якості.

Умови праці: офіційне оформлення; розташування в центрі міста; дружній та творчий колектив.