Ваш IP: 54.82.79.137
Сьогодні: 2018-11-14 13:36

до уваги випускників педагогічного профілю

Інформація про грошову допомогу випускникам педагогічних ВНЗ
Увага! необхідні документи треба подати до 1 жовня 2018 року!

На отримання одноразової грошової допомоги можуть претендувати випускники,
які навчалися на бюджеті на денній формі навчання (шифри напрямків приведені нижще)

Відповідно до постанови КМ України від 26.09.2006 № 1361 (із змінами, внесеними згідно з постановою КМ України від 18.05.2017 № 335) випускникам вищих навчальних закладів, які здобули освіту за напрямами і спеціальностями педагогічного профілю та уклали на строк не менш як три роки договір про роботу у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах, надається одноразова адресна грошова допомога в п’ятикратному розмірі прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого на 1 січня календарного року.
    Порядок надання одноразової адресної грошової допомоги деяким категоріям випускників вищих навчальних закладів, які здобули освіту за напрямами і спеціальностями педагогічного профілю, затверджений наказом Міністерства освіти і науки України від 28.03. 2016 року № 343.

Наказом МОН України від 3.07.2017 № 949 внесено зміни до цього Порядку та визначено, що розмір такої допомоги становитиме п’ятикратний розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановлений на 1 січня календарного року.
    На отримання одноразової грошової допомоги можуть претендувати випускники, які навчалися на бюджеті на денній формі навчання (відповідних напрямків за шифром), а саме:
Магістри       104                 - фізика та астрономія (викладач середніх навчальних закладів)
                      7.02.03.02.01  - історія (післядипломна освіта - викладач середніх навчальних закладів)
Бакалаври    6.04.02.03      - фізика, асистент вчителя
                      6.04.01.01      - хімія, вчитель хімії
                      6.04.01.02      - біологія, вчитель середньої школи
                      6.02.03.02      - історія, викладач-стажист асистент вчителя
                      6.02.03.03      - філологія викладач-стажист

Право визначати кількість випускників на отримання грошової допомоги надано Міністерству освіти і науки України на підставі списків, які подають вищі навчальні заклади.

Претенденти на отримання зазначеної допомоги повинні подати до 1 жовтня такі документи:
1. Заява на грошову допомогу - зразок на нашому сайті в розділі "Файли для завантаження"
2. Ксерокопія паспорта (3 стор)
3. Ксерокопія трудової книжки (завірена за місцем працевлаштування)
4. Ксерокопія індиф-го коду
5. Довідка з місця роботи
6. Оформлений (підписаний та завірений печатками) трьохсторонній договір - зразок на нашому сайті "Файли для завантаження "http://depwork.onu.edu.ua/files.html

Д
окументи подаються особисто, в каб.№ 41, 3-й поверх Аміністративного корпусу ОНУ
( вул. Щепкіна (Єлисаветінська) 12)
Пом"ятайте! Згідно договору - обов"язковим є відпрацювання 3-х років за місцем укладання договору. В разі дострокового звільнення - обов"зковим є повернення грошей в повному обсязі.