Ваш IP: 54.198.108.19
Сьогодні: 2017-11-18 12:09

до уваги випускників педагогічного профілю

Інформація про грошову допомогу випускникам педагогічних ВНЗ

На отримання одноразової грошової допомоги можуть претендувати випускники,
які навчалися на бюджеті на денній формі навчання.

Відповідно до постанови КМ України від 26.09.2006 № 1361 (із змінами, внесеними згідно з постановою КМ України від 18.05.2017 № 335) випускникам вищих навчальних закладів, які здобули освіту за напрямами і спеціальностями педагогічного профілю та уклали на строк не менш як три роки договір про роботу у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах, надається одноразова адресна грошова допомога в п’ятикратному розмірі прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого на 1 січня календарного року.
    Порядок надання одноразової адресної грошової допомоги деяким категоріям випускників вищих навчальних закладів, які здобули освіту за напрямами і спеціальностями педагогічного профілю, затверджений наказом Міністерства освіти і науки України від 28.03. 2016 року № 343.

Наказом МОН України від 3.07.2017 № 949 внесено зміни до цього Порядку та визначено, що розмір такої допомоги становитиме п’ятикратний розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановлений на 1 січня календарного року.
    На отримання одноразової грошової допомоги можуть претендувати випускники, які навчалися на бюджеті на денній формі навчання. Право визначати кількість випускників на отримання грошової допомоги надано Міністерству освіти і науки України на підставі списків, які подають вищі навчальні заклади.

Претенденти на отримання зазначеної допомоги повинні подати до 1 жовтня такі документи:
1. Заява на грошову допомогу - зразок на нашому сайті в розділі "Файли для завантаження"
2. Ксерокопія паспорта (3 стор)
3. Ксерокопія трудової книжки (завірена за місцем працевлаштування)
4. Ксерокопія індиф-го коду
5. Довідка з місця роботи
6. Оформлений (підписаний та завірений печатками) трьохсторонній договір - зразок на нашому сайті "Файли для завантаження "http://depwork.onu.edu.ua/files.html

Пом"ятайте! Згідно договору - обов"язковим є відпрацювання 3-х років за місцем укладання договору. В разі дострокового звільнення - обов"зковим є повернення грошей в повному обсязі.