Ваш IP: 34.236.153.51
Сьогодні: 2018-12-18 17:22

презентація Морської агенції "Volans"

volansМорське Агентство “Воланс” запрошує студентів та випускників ОНУ прийняти участь у презентації:

“Робота на круїзних лайнерах — шлях до достатку та кар'єри",

яка у повному обсязі зможе ознайомити усіх учасників з нюансами та можливостями працевлаштування а також подальшою  роботою на круїзних лайнерах найвідоміших світових круїзних компаній.
    Морське Агентство “Воланс” (ліцензія Міністерства праці України АГ№ 507920) працює на ринку працевлаштування з 1998 р. і є крюінговим агентом в Україні ряду іноземних круїзних компаній - Princess Cruises (США), AIDA Cruises (Німеччина), Sea Chefs (Кіпр), Celestyal Cruises (Греція).

Основна вимога до кандидатів —  знання англійської мови, бажання працювати та бажання кар"єрного росту.
Робота на круізних лайнерах дає можливість отримати міжнародний досвід у сфері готельного бізнесу на 5-ти зіркових суднах, створити для себе стійку матеріальну базу, покращити свої знання іноземних мов та побачити світ.
    Будемо раді бачити Вас на нашій презентації, яка відбудеться:

30 вересня, 14:00 м. Одесса, вул. Маразлиевска,1/20
Парк Шевченко, стадіон "Чорноморець" готель "Черне море", конференц-зал, 2 п.

сайт агенції:  www.volans.com.ua