Ваш IP: 54.225.47.94
Сьогодні: 2017-10-22 06:48

студентам та випускникам ІСН

У жовтні 2017 року Східноєвропейський центр багатопартійної демократії (СЄЦБД) відкриває  безкоштовні Школи демократії у Львові та Одесі.

shkola_eecmd Східноєвропейський центр багатопартійної демократії (СЄЦБД) відкриває у жовтні 2017 року в Україні Школи демократії у Львові та Одесі. Школа демократії є інтенсивною освітньою програмою, спрямованою на ознайомлення слухачів з основами демократичного врядування, демократичної політики та політичних інструментів, і є однією з  провідних програм СЄЦБД, які працюють над посиленням потенціалу демократичного активізму в різних країнах (наразі Школи працюють у восьми країнах світу).
    Школа призначена для представників місцевого самоврядування, громадських організацій, засобів
масової інформації, політичних партій, науковців, студентів та інших зацікавлених активних громадян старше 18 років.

Викладачами у Школах демократії Львова та Одеси будуть знані українські політологи, представники академічних установ, фахівці з неурядових організацій, колишні політики та відомі громадські діячі. У процесі навчання велику увагу буде зосереджено на практичних заняттях і тренінгах. Участь для слухачів у школах - безкоштовна.
   republican-training-400x225 Заняття проходитимуть двічі на тиждень протягом 5 місяців. За успішне закінчення навчання у Школі видаватиметься диплом.Крім того, СЄЦБД підтримуватиме випускників Школи демократії шляхом надання невеликих грантів, залучення до мережі випускників та участі у міжнародних обмінах.
 Окрім практичних занять, учасники матимуть змогу брати участь у наших програмах та заходах та стати частиною зростаючої міжнародної мережі випускників Шкіл демократії.
    Під час програми учасникам будуть надані усі необхідні матеріали для читання та навчання.

Заповнити анкету для участі у Школі демократії тут: https://goo.gl/forms/tKcd2GzQqft87xYA3

Навчальна програма Шкіл включає чотири модулі, кожен з яких зосереджується на важливих питаннях демократії та політики, перерахованих нижче:

Модуль 01: Вступ до демократичної політики:
– Політична культура
– Міжнародний контекст
– Політичні партії та політичні фінанси
– Вибори та виборчі системи
– Права людини та верховенство права
– Сучасні виклики демократії
Модуль 02: Управління та політика:
– Конституційні системи
– Парламентська практика
– Місцеве самоврядування та сучасні проблеми децентралізації
– Громадянське суспільство та засоби масової інформації
Модуль 03: Інструменти боротьби з корупцією: підходи та методи:
– Визначення корупції та основні підходи
– Прозорість, моніторинг та «гравці-вето»
– Соціальні очікування, інституційні реформи та міжнародне законодавство
– Громадянське суспільство, засоби масової інформації та корупція
– Застосування антикорупційних концепцій до практики
Модуль 04: Політичний інструментарій: вплив, адвокація та зв’язки з громадськістю:
– Досягнення консенсусу, колективні дії
– Електронна демократія / посилення участі
– Політичні партії,
– Соціальні засоби масової інформації та соціальна агітація
– Боротьба з пропагандою та політичними спекуляціями щодо корупції
– Публічні виступи, дискусії, професійні навички письма
– Політичний фандрейзинг, управління проектами
– Передвиборна кампанія
– Форми мирного політичного впливу (адвокація, лобіювання), соціальна мобілізація.