семінар-тренінг "Успіх можна спланувати"

mod_vvisit_counterВсі220105

Ваш IP: 54.198.41.76
Сьогодні: 2018-08-18 00:49

семінар-тренінг "Успіх можна спланувати"

УВАГА!

27з 16 по 20 квітня,
в нашому університеті відбудеться семінар-тренінг

"Успіх можна спланувати"

німецького тренера Екгарда Керайна

(на німецькій мові, з професійними перекладачами)

в гуманітарному корпусі ОНУ, ауд 201-202-А
(Французький бульвар 24-26)

Екгард Керайн  - підприємець, бізнес-консультант, тренер та коуч з великим досвідом роботи на керівних посадах, виконавчий директор Фонду сталого розвитку підприємництва Горста Рогуша (спонсора семінару). В семінарі будуть розглядатися питання  самоаналізу, психологічних аспектів для підвищення рівня власної мотивації та подолання проблем з точки зору цілісної перспективи.

Тематичний семінару-тренінг матиме основні блоки:
- Вступ і введення до теми: Ким я хочу стати?
- Самоаналіз життєвого шляху. Практикум.
- Тайм-менеджмент: більше часу на основне
- Маркетинг цілком практично
- Мотивація і управління персоналом

Запрошуються студенти, випускники та викладачі ОНУ ім.. І.І. Мечнікова та інших вузів міста Одеси. Семінар проводиться на кошти
Фонду сталого розвитку підприємництва Горста Рогуша. Всі учасники отримають підготовлені папки-матеріали для роботи, а після закінчення міжнародний сертифікат про методику менеджменту підприємницького успіху на стійких засадах.

Такий семінар наш відділ проводить вже не вперше. В минулому році, на  базі ОНУ був організований такий же семінар. В ньому взяли участь близько ста учасників - студенти та викладачі нашого вузу, Одеського Політехнічного університету, Одеського національного економічного університету, Одеської національної академії харчових технологій, Одеського аграрного університету, представники Міського центру зайнятості.

Реєстрація  на семінар до 01.04.18 року
за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

при реєстрації вказати:
ПІБ, місце роботи (навчання), електронну адресу, телефони для зв»язку (для студентів – факультет і курс)
Додаткова інформація за тел.: 050-16-37-058, 068-84-84-928
Організаційний внесок становить 100 грн.
Фото з семінару минулого року можна подивитись тут:

Відео тут: http://depwork.onu.edu.ua/video-.html