Ваш IP: 54.82.79.137

День відкритих дверей ОНУ імені І.І. Мечникова
в районах Одеської області

1

Нещодавно, з 7 по 9 травня, в рамках зустрічей викладачів та студентів ОНУ з учнями  старших класів шкіл районів Одеської області, відбувся черговий виїзний День відкритих дверей ОНУ ім. І.І. Мечникова.
    Виїзд відбувся в південні регіони Одещини - Саратський, Арцизський, Тарутінський, Ізмаїльський, Кілійський райони та м. Вилкове. Традиційно, представники навчальних підрозділів (декани, заступники деканів, студенти) розповіли учням про наш університет, його історію та про різні спеціалізації на факультетах вузу. Ніколаєва М.І. – відповідальний секретар приймальної комісії, ознайомила аудиторію з особливостями вступної компанії 2018-2019 н.р.
Перед старшокласниками виступили також танцювальний колектив "Univerdance" та вокалісти університетського Центру культури, а голова профкому Пєнов В.В. провів цікаву вікторину для учнів, з врученням призів з логотипами нашого вузу.

2

Від ОНУ у виїзному Дні відкритих дверей взяли участь:

Бойко О.І. – зав. відділу сприяння працевлаштуванню студентів
Весна Т.В. – заст. декана факультету РГФ, доцент
Григорьєв О.В
. – заст. відп. секретаря Приймальної комісії, ст.викл. факультету міжнародних відносин, політології та соціології
Кушнір В.Г. – декан факультету історії та філосоіфї, професор
Нікогосян О.О. директор коледжу економіки та соціальної роботи, доцент
Ніколаєва М.І. – відп. секретар приймальної комісії, доцент факультету міжнародних відносин, політології та соціології
Ніцук Ю.А. – заст. декана факультету математики, фізики та КТ, професор
Пєнов В.В. – ст. викладач біофаку, к.наук, голова профкому
3Стрий Л.І. – заст. декана філологічного факультету, доцент
Труба В.І. – декан економіко-правового факультету, професор
Яворська В.В. – заступник декана факультету ГГФ, професор

На таких виїздних  зустрічах старшокласники мають можливість отримати багато цікавої інформації, визначитись з остаточним вибором при вступі до вузу, особисто поспілкуватить з нашими студентами. Зустрічі відбулися завдяки зусиллям оргкомітету разом керівництвом районних відділів освіти та директорів навчальних закладів.
Бажаємо нашим майбутнім абітурієнтам зробити правильний вибір.
А вступ до ОНУ – це правильний вибір!

Фото з  поїздки можна подивитись тут: