Ваш IP: 54.82.79.137

лекція Олександра Філоненка

Зустріч з філософом Олександром Філоненком

1.filonenko
    18 вересня відбулась зустріч з відомим філософом Олександром Філоненком.
О.Філоненко - кандидат філософських наук (1996, філософська антропологія і філософія культури). Доцент кафедри теології культури і філософії науки філософського Харківського Національного Університету ім.В.Каразіна.

В 2000 р. отримав премію Фонда Темплтона за курс лекцій «Наука й богослів’я»
(The Science and Religion CourseProgram of Center for Theology and the Natural
Sciences (CTNS, USA)), прочитаний у Біблійно-богословському інституті св.апостола Андрія (ББИ, Москва). Читає лекції у Київському Літньому Богословському Інституті (КЛБІ). Запрошений викладач Інституту релігійних наук св.Томи Аквінського в Києві, а токож З 2014 р. – академік 2.filonenkoАмвросіанської Академії, Мілан (Academia Ambrosiana, Milano).

На лекції було розглянуто теми, які тривожать кожну людину, особливо при виборі правильного напрямку після закінчення навчання у вузі та майбутнього розвиту кар"єри у вибраній професії.

- Витоки бажань нашого життя
- До чого приводить вибір бажань
- Як знайти баланс між реальністю та нашими бажаннями

3.filonenkoСлухачами лекції були студенти філософського (1-4 курси) відділення, культорологи, студенти ГГФ (всього до 100 чол.) Лекція сподобалась  студентам. На майбутнє, планується цикл лекцій О. Філоненка на інші теми. Слідкуйте за нашими оголошеннями, де будуть висвітлюватись наступні теми лекцій.

Ознайомитись з лекціями філософа О. Філоненка можна за посиланнями: