Ваш IP: 54.82.79.137
Сьогодні: 2018-11-14 13:45

Бізнес академія від Філіп Морріс в Україні

Бізнес академія - це пізнавальний бізнес-курс, який допомагає зрозуміти як функціонують структурні підрозділи великої міжнародної FMCG компанії: продажі, маркетинг, інновації.

Участь в Бізнес Академії – це не лише можливість зрозуміти на власному досвіді як працює велика міжнародна компанія, але й реальна перспектива в подальшому стати частиною команди Філіп Морріс в Україні. Найкращі з учасників отримують можливість долучитися до наших програм стажування «INKOMPASS» або «Aspire». Застатистикою минулих років, більше 40% наших інтернів в минулому були учасниками Бізнес Академії.

Заняття будуть проходити в нашому регіональному офісі у м. Одеса. Тривалість курсу становитиме 1 місяць, заняття проводяться по суботах.

Ми шукаємо студентів 3-6 курсів з рівнем володіння англійської не нижче Upper-intermediate.

Процес відбору:

CV англійською мовою
Онлайн-тестування
Запрошення до Академії

Подати заявку можна за посиланням:

Дедлайн подачі заявок – 7 листопада