Ваш IP: 54.167.18.170
Сьогодні: 2018-11-16 14:04

День кар’єри ОНУ

До уваги студентів та роботодавців

01 листопада 2018 року
Центром сприяння працевлаштуванню випускників та студентів ОНУ імені І.І.Мечникова
в рамках міського форуму буде проведено День кар’єри,
під час якого відбудуться такі заходи:

І. Конференція з питань працевлаштування, стажування та практики студентів
                                          «Сучасність. Молодь. Кар’єра».

Запрошуються студенти та випускники ОНУ імені І.І.Мечникова, національного політехнічного університету, державного екологічного університету, національного економічного університету, державної академії зв’язку, державної аграрної академії, Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К.Ушинського, національної юридичної академії, Міжнародного гуманітарного університету, Міжрегіональної академії управління при президентові, та всі бажаючі, зацікавлені у конкретному діалозі з роботодавцями та іншими структурами, готові до розмови щодо проблем працевлаштування молоді.
    Спікерами будуть представники міської ради, міського центру зайнятості, інформаційного центру Євросоюзу, міжнародного відділу ОНУ, керівники підрозділів щодо сприяння працевлаштуванню вузів міста, кращі роботодавці.

Зареєструватись для участі у конференції

Початок конференції о 10 годині у актовій залі (2 поверх) на Французькому бульварі,24/26

ІІ. Ярмарок вакансій для зацікавлених студентів та випускників. На Ярмарок запрошуються представники всіх вузів міста. Запрошені більше 40 роботодавців - компаній, фірм, підприємств,закладів.

Початок роботи ярмарку об 11 годині у фойє гуманітарного корпусу. Ярмарок триватиме до 16 години.

ІІІ. Тренінги та презентації роботодавцівякі будуть проводитись для пошукачів роботи, всіх зацікавлених. Тренінги будуть проводити тренери, коуч-менеджери, консультанти.
Тематика тренінгів:
 - Технологія і психологія працевлаштування
 - Розвиток емоційних та комунікативних Skills
 - Проблема адаптації молодих фахівців на новому робочому місці

Тренінги будуть проведені з 12 до 14 години в конференц-залі ново-аудиторного корпусу
(ауд.202, 202а).

Зареєструватись для участі у тренінгах

8.aval2._sengineerlsng5._pm4._kmpg1._alfa-banr3._orson