Ваш IP: 54.167.18.170
Сьогодні: 2018-11-16 14:18

Оплачуване стажування для студентів в аналітичних центрах

Конкурс на участь у програмі стажувань студентів у провідних аналітичних центрах країни.

Міжнародний фонд «Відродження» у партнерстві з Ініціативою відкритого суспільства для Європи (OSIFE) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні в рамках Ініціативи з розвитку аналітичних центрів в Україні оголосив конкурс на участь у програмі стажувань студентів у провідних аналітичних центрах країни.
    Аналітичні центри грають важливу роль у формуванні публічної політики держави. Саме тому в 2014 році, коли в країні розпочались реформи, була започаткована Ініціатива з розвитку аналітичних центрів в Україні. Формуючи ринок аналітики та потужних аналітичних центрів, була розпочата програма стажувань для студентів.

Для того, щоб стати учасником програми стажування в аналітичному центрі необхідно:
 - мати освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавра та вище;
 - на момент подання заявки бути студентом магістерської програми або аспірантури;
 - мати зацікавленість в аналітичних дослідженнях та бажання надалі працювати в аналітичному центрі;
 - бути не старше 35 років;
 - мати рівень знання англійської мови upper-intermediate і вище.

Стажування відбуватиметься у 13 аналітичних центрах, які є учасниками згаданої Ініціативи:

Інституті аналітики та адвокації

Діксі Груп

CEDOS

ACREC (Міждисциплінарний науково-освітній центр протидії корупції, НАУКМА)

Асоціації сприяння самоорганізації населення

Українському центрі європейської політики

VoxUkraine

Центрі економічної стратегії

Аналітичному центрі Українського католицького університету

Школі політичної аналітики НаУКМА

Агенції журналістики даних / Тексти

Центрі «Нова Європа»

Центрі соціально-економічних досліджень — CASE Україна

TTDI_Students_internship_ogoloshenny2018_08-03Учасники самі обиратимуть організації, в яких проходитимуть стажування. При виборі організації особливу увагу слід звертати на напрямки роботи та проекти, до яких будуть залучені стажери.

Що робитиме стажер?
як асистент аналітика шукатиме інформацію для аналітичних досліджень, готуватиме проекти аналітичних матеріалів;
допомагатиме в організації публічних заходів;

організовуватиме одне або більше обговорень у своєму навчальному закладі за тематичним напрямком свого стажування;
самостійно підготує один аналітичний документ, який вийде під його авторством.
Програма матиме також навчальну складову, яка охопить наступні компоненти:
тренінгову програму з організаційного розвитку та аналізу політики;
короткотермінові ознайомчі візити до провідних українських аналітичних центрів;
написання аналітичного матеріалу під час стажування.
Програма передбачає гнучкий графік,  який дозволить поєднувати стажування з навчанням. Але при цьому стажуванню слід відводити щонайменше 12 годин на тиждень.

Тривалість стажування:  16 січня 2019 року – 16 липня 2019 року.

Стажери щомісяця отримуватимуть стипендію в розмірі 4 100 гривень (з урахуванням податків).
Для участі у конкурсі необхідно заповнити анкету та надіслати її до 22 листопада 2018 року.
Перевагою при відборі учасників програми стажування буде наявність аналітичних публікацій у науково-студентських виданнях, досвід волонтерства та членство в громадських організаціях.
Більше інформації на сайті Ініціативи з розвитку аналітичних центрів: www.ttdiinterns.org.ua
Якщо у вас залишилися запитання щодо програми стажувань, будь ласка, звертайтеся за електронною адресою  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .