Ваш IP: 54.167.18.170
Сьогодні: 2018-11-16 14:04

Компанія SABIS запрошує

Компанія  SABIS запрошує на вакантні посади

sabis    Компанія SABIS існує вже 132 роки, має мережу шкіл у 20 країнах світу, в яких навчається більше 70 тис. учнів та працює біля 8 тис. співробітників. SABIS має школи у США, Європі, Об'єднаних Арабських Еміратах, Саудівській Аравії, Єгипті і т.д. Минулого року було відкрито школу в Панамі, наступного року відкриється школа в Грузії, планується відкриття школи SABIS в Києві.

З Україною SABIS співпрацює більше 10 років. Команда українських фрілансерів готує для SABIS навчальні матеріали, електронні уроки і т. ін. Рік тому компанія SABIS вирішила запропонувати українцям роботу вчителів. Учні SABIS вступають у найкращі ВНЗ світу. Диплом SABIS визнається усіма університетами.

умови праці:

- Заробітня платня $1,500 - $2,500 на місяць (залежно від країни).
 - Безкоштовне проживання
 - Безкоштовні авіаквитки.
 - Медичне страхування.
 - Можливість недорого харчуватися.
 - Мультикультурне середовище.
 - Річний контракт.
 - Перспективи кар'єрного зростання.
 - Дружній колектив.
Початок роботи - з вересня 2019 року.
    Приватні школи SABIS обладнані інтерактивними дошками, студенти працюють з планшетами, на території багатьох шкіл є басейни, стадіони.

вимоги до кандидатів:

- Диплом бакалавра або магістра з математики, фізики, хімії, біології або комп'ютерних наук. Педагогічна освіта не обов'язкова.
 - Рівень англійської мови B1 (Intermediate) або вище.
Кандидат проходять співбесіду, тест з математики/фізики англійською мовою. Наступний етап - співбесіда з регіональним менеджером. Далі укладається контракт на 1 рік. Якщо вчитель гарно себе зарекомендував, пропонується контракт на наступний рік. Практикується ротація - зміна школи/країни кожні два роки.
Кандидату без досвіду найлегше отримати роботу в країнах на кшталт Египту, Азербайджану. Отримавши хорошу репутацію, можна претендувати на роботу в США або Європі. Або спробувати реалізувати свій досвід в Україні.

Більше інформації про компанію на сайті sabis.net.