mod_vvisit_counterВсі209246

Ваш IP: 54.159.85.193
Сьогодні: 2018-05-26 14:07

Відбувся ярмарок вакансій 14 листопада 2012

Нещодавно в університеті відбувся ярмарок вакансій для студентів.

Його учасниками  стали роботодавці (компанії, підприємства, фірми, які зацікавлені в підборі кадрів) та студенти університету, які  мали можливість  поспілкуватися щодо проходження стажування, практики, а також надання їм в подальшому першого робочого місця. Студенти  знайомились з умовами ринку праці та вимогами роботодавців.
    Одним із консультантів, що сприяє працевлаштуванню молоді є державна структура - центр зайнятості. У ярмарку взяли участь співробітники Одеського міського центру зайнятості. Вони  і  представляли інтереси деяких роботодавців міста Одеси.
   Відділом сприяння працевлаштування  випускників та студентів  була підготовлена інформація про наявні вакансії - близько 130 для студентів та до 120 для майбутніх випускників.

Всього  учасниками ярмарку були  представники  19 компаній, фірм, організацій.

Це, зокрема:

На ярмарок були запрошені представники засобів масової інформації. Ярмарок відвідали більше трьохсот студентів.