Ваш IP: 54.80.140.5
Сьогодні: 2017-09-20 04:14

Наші гості

Компанія "Марс Україна" в гостях у ОНУ

14 травня  нашим гостем  була компанія “Марс Україна” (Київ). У Великій хімічній аудиторії членами команди був проведений семінар   "Кар’єра в FMCG". Присутні прослухали цікаву лекцію про діяльність компанії, взяли участь в інтерактивній грі з ведучими топ-менеджерами, а самим активним студентам вручалися солодкі призи. Компанія "Марс Україна"  надає можливість випускникам вузів -  молодим спеціалістам, які пройдуть тестовий відбір, приступити до стажування  на робочому місці (у  містах Києві, Москві, у  Польщі та інших країнах) з 100-%  заробітною платою, офіційним оформленням, компенсацією переїзду  і оплатою найманого житла у відповідних місцях роботи.

Слухачам, (серед них були і студенти національного економічного університету Бевзенко Анна, Шестакова Юлія, Гончарук Світлана, Нескоровний Олексій), сподобався презентаційний підхід до висвітлення теми семінару, вони відкрили для себе нове бачення специфіки роботи в таких компаніях як Марс-Україна”.

“Це  не перший семінар-тренінг міжнародних компаній, який я відвідала. Дуже рада, що на цій зустрічі, я дізналась багато нової інформації не тільки про саму компанію, а й про ринок FMCG та деякі правила ведення ділових переговорів. Якщо у когось зі студентів чи випускників - пошукачів робочого місця буде можливість відвідати такий семінар – дуже раджу. ” – поділилась своїми враженнями з нами Світлана Гончарук.

Всім присутнім-слухачам,  представниками компанії були вручені сертифікати про проходження семінару та запропоновано надсилати свої резюме на сайт “Марс-Україна” до 31 травня  2013 року.

В цьому році до нашого відділу   звертались багато  компаній  за  різними напрямками діяльності щодо пошуку спеціалістів на гарячу вакансію, або  для того, щоб провести презентацію чи семінар для наших студентів. Так, в гостях в ОНУ побували: фірма ТОВ 84IT, ТГНП (технікум нафтогазової промисловості), Дельта-Банк, OVB Алфінанц Україна, ТОВ «Веста Сервіс», ТОВ «PwC» з міста Києва, організація «AIESEC»,  компанія «NESTLE».

Надзвичайно цікавими були пропозиції для працевлаштування молодим спеціалістам без досвіду роботи від компанії «NESTLE» (Львів). Компанія запрошує на роботу випускників зі знанням болгарської мови і пропонує достойну зарплату із закордонними відрядженнями, а також оплату житла у місті  Львові.

З цими та іншими вакансіями можна ознайомитись у нас, тут, на сайті – в розділі Пошук вакансій” та “Вакансії”. В розділі “Вакансії”, переходячи у підрозділ “Інтернет - вакансії, ви можете перейти до самих популярних сайтів вакансій України та Одеси і продовжити пошук там.

У нас можна підшукати собі тимчасову роботу на літо, або роботу з частковою зайнятістю, а також, що особливо цікаво, роботу студентам з потенційним карєрним зростанням. Починаєте з продавця (на 2-3 курсі) – і до 5-го (на час закінчення навчання та працевлаштування),  – ви вже директор магазину, чи головний бухгалтер…  такі «лайтові» умови пропонує одна із фірм, яка об’єднує ряд компаній: «Plato», « Clarks», «Timberland», «Marc O*Polo», «ECCO», «Іntertop» та ін.  А ще, пропонує підібрати місце роботи відповідно до бажань самого пошукача,   близько від дому чи вузу студента… і графік - зручний та гнучкий – погодинний!!!

Все залежить тільки від вас, дорогі наші студенти і випускники! Знайти роботу так тяжко – знайти роботу так легко! Ви тільки приходьте на ті заходи, які організовуються для вас – презентації, Ярмарки вакансій, семінари – ми завжди порадимо, підкажемо, допоможемо… І  пaмятайте,  – «під лежачий камінь – вода не тече».

Пошук робочого місця – в першу чергу справа рук самих пошукачів.