mod_vvisit_counterУ цьому місяці2019

Сьогодні: 2018-01-21 20:42

До уваги студентів

5 березня 2014 року о 14.00 в конференцзалі на Французькому бульварі 24-26
відбудеться презентація АКБ "Приватбанк" та ТОВ "Метро".
Запрошуються зацікавлені студенти та випускники нашого вузу

Зустріч студентів нашого вузу з представниками компанії ТОВ "Метро Кеш Енд Кері Україна" уже проходила 20 лютого цього року в Головному корпусі ОНУ імені І.І. Мечнікова, на Дворянській, 2. Презентаційна команда розповіла про компанію, познайомила з методами роботи та можливостями кар"єрного росту в організації.Товариство пропонує співпрацю в рамках програми стажування для випускників вузів під назвою "Стань керівником за три роки", з подальшим працевлаштуванням в компанії.
    Програми стартувала весною 2012 року в Києві, здобула успіх, і керівництвом Товариства було прийнято рішення розпочати набір випускників ВУЗів м. Одеси, на третю хвилю програми, що запланована на весну 2014 року.

1 3