Пошук вакансій та резюме


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні236
mod_vvisit_counterВчора197
mod_vvisit_counterНа цьому тижні433
mod_vvisit_counterМинулого тижня1774
mod_vvisit_counterУ цьому місяці4183
mod_vvisit_counterМинулого місяця6257
mod_vvisit_counterВсі262181

Зараз онлайн 3
Ваш IP: 34.204.52.4
,
Сьогодні: 2019-03-18 22:00


Презентації компаній роботодавців

Шановні студенти  та випускники!

    До нас часто звертаються компанії - потенційні роботодавці, які хочуть презентувати себе та повідомити про  наявні  вакансії для можливого працевлаштування. Одні компанії, організації приходять до нас самі в гості, інші запрошують на зустріч до своїх офісів, де можна ознайомитись не тільки з умовами праці, щоб мати конкретне уявлення про майбутнє місце роботи, а й з колективом самої фірми.
     Нашими гостями були ТОВ «Фоззі Фуд» (мережа  супермаркетів «СІльпо»),
ПАТ «Дельта банк», ПАТ «Альфа-Банк», «Марс Україна» – продукти харчування, ТОВ «Інтертелеком» - зв’язок та телекомунікації, «Метро Кеш енд Кері» - торгівельна мережа, Прат «Фідем Лайф» - страхова компанія, «OBV Алфінанц Україна» - фінансові консультації, ТОВ «Трансойл Компані» АЗС «Socar» - роздрібна торгівля нафтопродуктами та інші.

IMG_4565IMG_5802img_5773IMG_8456       

    Так, восени відбулися Дні відкритих дверей у компанії «Філіп Морріс Україна». Програма заходу включала презентацію компанії, екскурсію на виробництво, вирішення студентами бізнес-кейсів та участь представників компанії з та студентами різних Вузів міста Одеси у круглому столі щодо подальшої співпраці. Одним із завдань,  для учасників Дня відкритих дверей, було написати свій відгук про враження від проведеного заходу.     Студенти  поділились своїми враженнями .
Е. Гусейнова (ОНУ) :

- Атмосфера була настільки дружньою і теплою, що ми, гості, відчули себе частиною команд. Час промайнув непомітно, і йти додому зовсім не хотілося...
- …цікавими були факти з історії компанії, інформація  про можливий кар’єрний ріст та соціальні гарантії…
-  … у мене залишилось багато приємних вражень від Дня відкритих дверей, і я знаю тепер, що хочу спробувати себе в роботі компанії «Філіп Моріс»;
В. Пясецький (ОНЕУ)
-  «Philip Morris Ukraine» – одна з кращих тютюнових компаній і мені було дуже цікаво дізнатись, як в сучасних умовах жорсткої конкуренції та при численних обмеженнях із боку держави та світового  співтовариства функціонує даний тип бізнесу, – і я отримав  відповіді на всі свої запитання…
…- сподобався  ігровий блок презентації – де гості та команда компанії розігрували  моделі можливих ситуацій бізнесу та людських комунікацій…
- я цікаво та плідно провів день, відчув справжню дружню атмосферу в колективі компанії і, безперечно, хотів би бути одним із працівників «Philip Morris Ukraine».
     Компанія запрошує до себе на роботу випускників таких спеціальностей:
-  економістів, маркетологів, менеджерів, програмістів, спеціалістів комп’ютерних  систем та мереж. 
IMG_8179Також, відбулась презентація торгової мережі ТОВ «Фоззі Фуд» - «Сільпо».

Директор  відділу  персоналу Південного регіону Р. Алієв та працівник А.Бурлака прийшли до нашого вузу з пропозиціями щодо вакансій заступників управляючих супермаркетів «Сільпо», які плануються до відкриття в 2014 році. 

Мережа супермаркетів Південного регіону України (Крим, Одеська, Миколаївська  та Херсонська області) налічує 42 супермаркети (20 з них  в м. Одеса). Це дружній колектив в кількості 25 тис чоловік! Серед  працівників проводяться розіграші призів (за результатами продажу), конкурси  - «Сільпо має таланти», - де конкурсанти виграють різні призи, путівки для відпочинку та ін.
В штаті кожного супермаркету існує 7-8 посад заступників управляючого магазином, – і саме ці вакансії пропонуються нашим випускникам, що не мають досвіду роботи.
     Політика компанії: «Сільпо» потрібні саме молоді спеціалісти, без досвіду роботи. Якщо претенденти на вакансію проходять конкурсний відбір, а це ряд серйозних співбесід, то зараховуються стажерами на дану вакансію – з зарплатою управляючого. Через 5-6 місяців стажер стає повноправним управляючим.
     Отже, робота є. Вакантні посади пропонуються на  сайтах цих компаній (див. кнопку «Партнери»), на презентаціях, Ярмарках вакансій , які проводить наш Відділ сприяння працевлаштуванню студентів та випускників.
Шановні студенти та випускники - відкликайтесь, приходьте, будьте активними, – адже все це проводиться для вас! 

 
Відділ сприяння працевлаштуванню випускників та студентів Одеського національного університету імені І.І.Мечникова
Всі права захищені © 2012
Cтворення сайту - Юлія Колмогорова