Освітня онлайн-платформа ITVDN запровадила безплатне навчання
для військових, переселенців, людей з інвалідністю та дітей

bezplatne navchanna sУчасники бойових дій та люди, які потребують допомоги, можуть здобути знання у сфері ІТ та програмування й отримати сертифікацію.

Проекти ІТ-платформи працюють для:
- Учасників бойових дій: військових, пожежників бійців ТрО, які є громадянами України.
- Тих, хто потребує допомоги: людей з інвалідністю, сиріт, дітей з багатодітних сімей, біженців   та переселенців.
Ті, хто підпадає під умови проєктів, зможуть пройти безплатне навчання і здобути знання за такими спеціальностями:

- Python Developer.
- FrontEnd Developer.
- Верстальник сайтів.
- Java Developer.
- React та Angular Developer.
- С#/.NET Developer.
- Розробка ігор на Unity.
- Android чи iOS Developer тощо.

Навчання відбуватиметься самостійно - потрібно буде вивчати матеріали на тему за відеокурсами та відеоуроками. Після цього, студенти проходитимуть тестування та отримають сертифікацію.
Щоб подати заявку на участь, необхідно звернутися до служби підтримки ITVDN. Термін дії проєктів безстроковий.
Для доступу до ІТ-курсів потрібно показати організаторам навчання документи, що підтверджують статус особи:

- запис про внесення до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб;
- посвідчення інвалідності;
- рішення органів опіки;
- документи, що підтверджують статус біженця, переселенця чи інше.
( за матеріалами Work.ua)