Лондонська школа бізнесу та фінансів

На сьогоднішній день, за високого рівня конкуренції на міжнародному ринку праці, шукати «місце під сонцем» серед високооплачуваних, висококваліфікованих фахівців стає дедалі важче.
За таких умов міжнародного ринку відома британська бізнес-школа London School of Business & Finance (LSBF) вийшла на ринок СНД з привабливою пропозицією. Програми LSBF включають всі рівні освіти, від МВА та магістратури (на кампусі у Великій Британії та онлайн), до короткострокових онлайн програм (на кампусі у Великій Британії та онлайн).
        Широкий вибір програм LSBF має наступні напрямки:

• Бізнес Адміністрування
  • Менеджмент
  • Маркетинг
  • Фінанси
  • Право
  • Мода та Дизайн
  • PR та Реклама
  • Управління HR
  • Інші

Одними з найпопулярніших програм LSBF є короткострокові програми бізнес-школи, які мають свої плюси:

• Популярність та престиж британської бізнес-школи LSBF
  • Визнання серед роботодавців
  • Закордонний диплом, який підтверджує кваліфікацію
  • Показник професійного розвитку людини , бажання розвивати професійні навички та самовдосконалюватися ( важливий фактор при прийомі у великі міжнародні корпорації !)
  • Короткий термін навчання, доступна ціна (порівняно з МВА чи магістратури).

Напрям онлайн програм, як МВА / Магістратури / Бакалаврату так і короткострокових онлайн бізнес-програм, користується також незмінною популярністю в LSBF. Адже диплом, одержуваний студентами на виході, нічим не відрізняється від диплома очної форми навчання. При цьому навчання може вестись без відриву від робочого місця. Саме з цієї причини у бізнес-школі LSBF є достатня кількість корпоративних клієнтів, які купують онлайн-тренінги для своїх співробітників з метою підвищення кваліфікації останніх.
       Ключові рівні програм, які пропонує бізнес-школа LSBF:

• MBA і магістра ( на кампусі і онлайн )
  • Бакалаврат (на кампусі та онлайн)
  • Foundation (на кампусі)
  • Професійні кваліфікації: ACCA, CIMA, CIM, CFA, (на кампусі та онлайн)
  • Короткострокові бізнес-програми (на кампусі та онлайн)

Вартість програм LSBF варіюється від £750 до £23500 за програму.
Щоб отримати більше інформації про умови вступу, вартості, дати початку навчання та ін., звертайтесь до відділу сприяння працевлаштуванню студентів та випускників.