До уваги студентів та випускників педагогічних спеціальностей!

Департаментом освіти та науки Одеської обласної адміністрації надано нову інформацію про вакансії, за предметами та посадами в закладах освіти Одеси та Одеської області.
Вакансії, вибрані відповідно до спеціальностей, розіслані в деканати:
- Біологічного факультету2024. shkola
- Геолого-географічного факультету
- Факультету історії та філософії
- Факультету МФІТ
- Факультету психології та соціальної роботи
- Факультету РГФ
- Філологічному факультету
- Факультету хімії та фармації
На нашому сайті з усіма вакансіями можна ознайомитись на сторінці «Файли для завантаження»,
або за посиланням: http://depwork.onu.edu.ua/uk/faily-dlia-zavantazhennia
Вакансії для педагогів весна 2024 Одеської обл. (по районах) та м. Одеса  - 7 файлів.

Посада Вихователь ГПД – це вихователь групи продовженого дня
Посада Вихователь по супроводу -  супровід дітей у шкільному автобусі до школи і додому – вакансії, якими можуть «дозавантажити» за потребою і можливостями, до ставки чи й більше.

Посада Асистент вчителя. Посада
«з»явились» в 2021-2022 році.
 «Асистент вчителя – це педагогічний працівник, що призначається на посаду керівником закладу освіти, має педагогічну освіту та забезпечує особистісно орієнтоване спрямування освітнього процесу. Асистент вчителя, зокрема, зобов’язаний : »
далі можна ознайомитись з інформацією за посиланням на сторінці МОН  України: https://mon.gov.ua/ua/news/asistent-vchitelya-ta-asistent-ditini-vikonuyut-rizni-funkciyi-ta-mayut-rizni-obovyazki-rozyasnennya-mon
"Для того, щоб діти, котрі мають особливі освітні потреби, досягли тих результатів навчання, які передбачені у відповідному Державному стандарті загальної середньої освіти, до штату закладу освіти вводиться посада асистента вчителя.
 Це визначено частиною 4 статті 33  Закону України “Про освіту” та частиною 8 статті 44 Закону України “Про повну загальну середню освіту”.Асистент вчителя забезпечує особистісно орієнтоване спрямування освітнього процесу для учня з особливими освітніми потребами (частина 6 статті 26 Закону України “Про повну загальну середню освіту”).
Допомагає вчителю здобувати знання та розвивати здібності й навички дитині з особливими освітніми потребами, яка навчається в інклюзивному класі."
Трохи про оплату роботи вчителів та асистентів вчителів в інклюзивних класах:
«Відповідно до частини 3 статті 24 Закону України “Про повну загальну середню освіту”, робота в інклюзивних класах (групах) є видом педагогічної діяльності, за який встановлюється доплата у співвідношенні до тарифної ставки – 20%. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2021 р. № 1391, педагогічним працівникам та помічникам вихователів у закладах дошкільної, загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої освіти за роботу в інклюзивних класах (групах) встановлюється доплата 20% (у відсотках посадового окладу (ставки заробітної плати).
Тому вчитель, незалежно від того, що разом із ним працює асистент вчителя, отримує доплату 20% (у відсотках посадового окладу (ставки заробітної плати).

Щодо асистента вчителя, то відповідно до Інструктивно-методичних рекомендацій, оскільки посада асистента вчителя вводиться для роботи в інклюзивному класі, зазначена доплата 20% встановлюється на все педагогічне навантаження асистента вчителя.»
- кваліфікаційні вимоги до асистента вчителя
- обов»язки, функції асистента вчителя
- документи асистента вчителя
- педагогічне навантаження, підвищення кваліфікації