Тренінг «Кар'єра: резюме, підготовка до співбесіди, навички для успішної кар'єри»

trening cz 2

Сьогодні, 10 травня 2023 року, відбувся тренінг для студентів ОНУ «Кар'єра: резюме, підготовка до співбесіди, навички для успішної кар'єри».

Тренінг проводився для студентів біологічного та геологогеографічного факультетів. Ведуча тренінгу, психолог-профорієнтатор сектору профорієнтації Одеської філії Одеського обласного центру зайнятості Наталія Орлова.

На занятті студенти ознайомилися з інформацією, як правильно написати резюме, мотиваційний супроводжувальний лист, як підготуватися до майбутньої співбесіди з потенційним роботодавцем, та успішно пройти співбесіду для отримання бажаної вакансії.

Студентам сподобався тренінг, дякуємо ведучій Наталі Орловій та деканам ГГФ та Біофаку Яворській В.В. та Гладкій Т.В. у допомозі організації заняття.
trening cz 1trening cz 3