Увага!
з 21 по 25 січня 2022 року
у м. Івано-Франківськ
відбудеться Зимова Школа соціального лідерства

Школа запрошує до участі всіх, хто впевнений і всіх, хто сумнівається,
але хоче спробувати знайти свій шлях у соціальній сфері
zymova shkola 2022

Школа соціального лідерства (ШСЛ) – це майданчик неформального освіти, створених для підтримки та розвитку талановитої студентської молоді та молодіжних лідерів, які прагнуть зробити кар'єру в соціальній сфері.

Якщо ти:

• соціально-активний студент чи студентка університету за напрямом „Соціальна робота”, „Соціальна педагогіка”, „Психологія”, „Соціальне забезпечення” та інших релевантних напрямів;
  • лідер молодіжних ініціатив, проектів чи волонтерських активностей;
  • цікавишся соціальною сферою, але сумніваєшся, що саме з нею варто пов'язати своє професійне майбутнє;
  • маєш мінімальний досвід роботи та шукаєш можливості для професійного розвитку;
  • прагнеш нових знайомств, пошуку однодумців та нетворкінгу;
  • хочеш переймати досвід у фахівців соціальної сфери

заповнюй заявку на участь у конкурсі ШСЛ-2022 "Hack your career: знайди свій шлях у соціальній сфері"!

Що потрібно для участі у конкурсі?

• записати коротке креативне відео;
  • розповісти у відео про свій досвід соціальної активності (участь у соціальних ініціативах, проектах, волонтерство тощо);
  • відповісти на питання "Чому саме Ви маєте стати одним із 20-ти учасників ШСЛ-2022?";
  • розмістити відео у соціальній мережі Facebook, позначити в дописі сторінку Школи та додати до повідомлення хештег #хочу_на_ШСЛ2022

Участь у ШСЛ-2022 безкоштовна, на конкурсній основі.
Відібраним учасникам та учасницям забезпечується участь у всіх активностях Школи, проживання та харчування.
Учасники та учасниці самостійно сплачують вартість логістичних та транспортних витрат.

Дедлайн подачі аплікаційних форм: 12 січня 2022 року.
Реєстраційна форма за посиланням:   https://cutt.ly/9YFj7ub
Контактна особа: координатор школи Анастасія Голотенко
тел. 063 598 13 76,

Керівник Школи: Олена Чуйко – доктор психологічних наук, професор, завідувач кафедри соціальної реабілітації та соціальної педагогіки Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
Організатори проекту: кафедра соціальної реабілітації та соціальної педагогіки факультету психології Київського національного університету імені Тараса Шевченка у партнерстві з Представництвом Фонду Фрідріха Еберта в Україні.
Організатори події:
Школа соціального лідерства ,